دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان مازندران
اولین گردهمایی در استان مازندران دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان مازندران
اولین گردهمایی در استان مازندران
دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان مازندران
  • اولین گردهمایی در مازندران
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
  • اخبار
  • اخبار دانشگاه
  • اخبار دانش آموختگان
در نشست هیات مدیره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری با نمایندگان کانون های دانش آموختگان بر شفافیت سازی، جلب اعتماد، و توسعه فعالیتها در عرصه بین الملل تاکید شد.
۱۳۹۸ جمعه ۲۵ مرداد
همزمان با برگزاری اولین گردهمایی دانش آموختگان رشته پزشکی دانشگاه مقیم استان مازندران، دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ابیاتی به این مناسبت به سروده دُرّ پُربَها که پیش از این و به مناسبت افتتاح دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی سروده بود افزوده و در این مراسم به جمع حاضر هدیه کرد.
۱۳۹۷ شنبه ۱۵ دي
با حضور مسئولین دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه و دانشکده پزشکی اولین گردهمایی دانش آموختگان رشته پزشکی مقیم استان مازندران در شهر آمل برگزار شد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ دي
برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان با موضوع راه‌های اصلاح فرهنگی و نقش اساتید در دانشجو پروری
۱۳۹۸ جمعه ۲۲ آذر
هفته نامه الکترونیکی ندا شماره 51 منتشر شد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر منا نوائی نیگجه: اگر جامعه ای بخواهد در مسیر بالندگی قدم بردارد، باید شرایط را برای حضور بانوان فراهم کند
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
مسئول دفتر دانش آموختگان بیمارستان روزبه، دکتر ضرغامی را نمونه کامل یک معلم، پژوهشگر و مولف دانست . قرار است در ششمین مکتب روزبه (21 آذر 98) ازخدمات ارزنده وی در امر آموزش و پژوهش تقدیر به عمل آید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
دکتر جوادیان دامپزشک و استاد پیشکسوت گروه انگل شناسی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با حکیم مهر در حاشیه همایش روز مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین حیوان و انسان (13 تیر 89) گفت: به این کار علاقه هم داشتم و در این راه حتی دو بار مالاریا گرفتم و به سالک هم مبتلا شدم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر
رئیس دانشکده بهداشت در مراسم یادبود دکتر عزت الدین جوادیان چهره ماندگار حشره شناسی پزشکی کشور گفت: مرحوم دکتر جوادیان استادی بی ادعا و اخلاق مدار بود که دانش، مهارت فنی و عمر گرانبهای خود را در راه نشر علم، تربیت دانشجویان و خدمت به محرومان صرف کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
  • دفتر ارتباط با دانش آموختگان
  • دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • نظام پزشکی بابل
  • دانشگاه علوم پزشکی مازندران