کنگره تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی(دکتر یلدا)
8th.Dr.yalda چهارمین کنگره دکتر یلدا چهارمین کنگره دکتر یلدا چهارمین کنگره دکتر یلدا چهارمین کنگره دکتر یلدا نخستین کنگره دکتر یلدا دومین کنگره دکتر یلدا سومین کنگره دکتر یلدا
8th.Dr.yalda
چهارمین کنگره دکتر یلدا
چهارمین کنگره دکتر یلدا
چهارمین کنگره دکتر یلدا
چهارمین کنگره دکتر یلدا
نخستین کنگره دکتر یلدا
دومین کنگره دکتر یلدا
سومین کنگره دکتر یلدا
  • کنگره تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی
  • فراخوان ارسال مقالات دانشجويي جهت شركت در ششمين كن
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۴ فروردين
در دیدار دکتر خسرو صادق نیت با رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه موضوع واکسیناسیون استادان بازنشسته دانشگاه مطرح شد.
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۴ فروردين
در این جلسه هر یک از اعضا کمیته علمی سمینار، نظرات و انتقادات خود را در مورد چهارمین سمینار تعهد حرفه ای که در اسفند سال 99 برگزار شد، مطرح کردند.
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، در پیامی درگذشت غلامرضا ولی زاده متخصص کودکان و از اساتید پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت.
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی، درگذشت دکتر حمید درخشانی استاد پیشکسوت و پدیده جراحی پلاستیک ایران را تسلیت گفت.
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه دکتر فرشاد علامه معاون درمان و دکتر ماشاءاله ترابی مدیر روابط عمومی دانشگاه، اول فروردین 1400 از اورژانس بیمارستان های مرکز طبی کودکان، امام خمینی و شریعتی دیدن کردند.
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۰ فروردين
دکتر کریمی: معرفی و اطلاع رسانی فعالیت‌ها و موفقیت‌ها سبب امیدآفرینی و تلاش بیشتر سرمایه انسانی و اجتماعی در دانشگاه و کشور می شود
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۰ فروردين
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان به مناسبت فرارسیدن سال نو، ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل درمانی دانشگاه که درحال ارایه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا هستند سال نو را به آنها و تمامی همکاران دانشگاه تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۵ اسفند
در مراسمی، از 3 نفر از اساتید بازنشسته گروه های آموزشی مامایی و سلامت باروری دانشکده پرستاری مامایی تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۴ اسفند
در راستای برگزاری چهارمین سمینار علمی تعهدحرفه ای، با شهناز گلیان پیشکسوت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
در پی برگزاری چهارمین سمینار تعهد حرفه ای(مجازی) با دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
در چهارمین سمینار علمی تعهدحرفه ای یکی از برگزیدگان، مرحوم دکتر یزدی یشکسوت دندانپزشکی دانشگاه بود که متن مصاحبه با ایشان را که سال گذشته انجام گرفته بود را در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
در پی برگزاری چهارمین سمینار علمی تعهدحرفه ای با دکتر عقیقی پیشکسوت رشته اطفال دانشگاه به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
در پی برگزاری چهارمین سمینار مجازی تعهدحرفه ای با برگزیدگان بخش جشنواره این سمینار به گفتگو نشسته ایم که در ادامه صحبت های دکتر بهادر اعمی هرندی می خوانید.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
در چهارمین سمینار تعهدحرفه ای در خدمات سلامت که به صورت مجازی برگزار شد، دکتر علی جعفریان، یکی از سخنرانان این برنامه بود که در مورد تعهدحرفه ای در علوم پزشکی به ایراد سخنرانی پرداخت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ اسفند
این سمینار با معرفی رول مدل های تعهد حرفه ای و برگزیدگان ایثارگر در مقابله با کووید 19 و برگزاری 3 پانل علمی تخصصی پایان یافت.
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
دبیر دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان، این دفتر را پلی میان دانشگاه و دانش‌آموختگان و همچنین دانشجویان دانست که در تمامی زمینه‌ها ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند
رئیس دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی از روند کار کادر درمان در ایام شیوع کرونا، فضای مجازی را فرصتی برای رشد و توسعه علوم پزشکی دانست و برگزاری وبینارهای مختلف را نمونه‌هایی از این فرصت‌های ایجاد شده برشمرد.
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند
رئیس دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه، پزشکی را نه‌تنها طبابت، بلکه دانشی برای بهتر زیستن و هدایت بشر دانست.
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند
همزمان با چهارمین سمینار (مجازی) تعهدحرفه‌ای در خدمات سلامت، از پنج استاد پیشکسوت الگوی اخلاق و تعهدحرفه‌ای و پرسنل درمانی ایثارگر در مقابله با بیماری کرونا در چهارمین جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تجلیل شد.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
دکتر گتمیری در گفتگویی تلفنی از شبکه سلامت به ارایه نکات ضروری درخصوص برگزاری چهارمین سمینار تعهدحرفه ای در خدمات سلامت با طرح مصادیقی از تعهد تیم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران در مبارزه با کرونا پرداخت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
داوطلبان شرکت در سمینار علمی تعهدحرفه ای در خدمات سلامت با استفاده از لینکهای زیر می توانند در این سمینار شرکت کنند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
در آستانه ی برگزاری چهارمین سمینار تعهد حرفه ای در خدمات سلامت، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان با ارائه سخنانی مبنی بر رعایت تعهد حرفه ای به صورت عملی در ایام شیوع کرونا، بر ارائه خدمات بهتر و بیشتر در جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
مراسم نکوداشت مقام استاد دکتر مصطفی معین باحضور دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و جمعی از استادان پیشکسوت دانشگاه و مدیران مرکز طبی کودکان برگزار شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
دفتر ارتباط با دانش آموختگان، چهارمین سمینار (مجازی) علمی تعهد حرفه ای در خدمات سلامت را با همکاری ، دفتر تعهدحرفه ای دانشکده پزشکی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری با معرفی الگوهای عملی اخلاق و تعهدحرفه ای 14 و 15 اسفند سال جاری برگزار می کند.
۱۳۹۹ شنبه ۲ اسفند
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، در پیامی درگذشت دکتر جهانگیر رافت استاد پیشکسوت مجتمع و از پایه گذاران درمان سرطان را تسلیت گفت
۱۳۹۹ جمعه ۱۰ بهمن
در سالگرد ولادت 90 سالگی استاد عبدالحمید حسابی، از 60 سال تلاش و مجاهدت وی در راه علم و آموزش قدردانی شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۲ بهمن
دکتر بهادری و دکتر گتمیری رئیس و قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی جداگانه درگذشت علی اصغر هاشمیان قدیمی ترین عضو کتابخانه دانشکده پزشکی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۹ شنبه ۱۱ بهمن
با رای اعضای هیئت ممیزه دانشگاه، 11 عضو هیئت علمی به مرتبه استادی و 22 عضو هیئت علمی به مرتبه دانشیاری ارتقا پیدا کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
یست و ششمین دوره جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با حضور وزیر بهداشت برگزار شد و همچون دوره های پیشین دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش درخشید و توانست در «حوزه تحقیقات»، رتبه اول و در «حوزه فناوری سلامت» عنوان برگزیده را در بین دانشگاه های تیپ یک به دست آورد. همچنین مرکز تحقیقات غدد و متابولسیم دانشگاه در بخش مراکز تحقیقاتی، عنوان برگزیده را کسب کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۳ دي
در جلسه شورای دانشگاه و نشست مشترک هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها، راه‌اندازی 6 مرکز تحقیقات جدید، یک پژوهشکده، جذب یک استاد وابسته و اعطای پایه تشویقی هشت عضو هیئت علمی به تصویب رسید و از کتاب مسیرنمای مدیریت کووید 19، سایت جدید دانشگاه و جلد سوم کتاب چهل استاد رونمایی شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۷ دي
در این جلسه بر نقش مهم رسانه در آگاهی دادن به مردم و جامعه و طرح مصادیقی از تجلی تعهدحرفه ای در خدمات کادر درمان در بحث مقابله با کرونا تاکید شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ دي
در سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) از دکتر مینو محرز استاد عفونی و دکتر سیمین ناصری استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان بانوی سرآمد و از دکتر سارا هرسینی دستیار تخصصی بالینی پزشکی هسته‌ای به عنوان برگزیده بخش علوم پزشکی تجلیل شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۰ دي
در این جلسه فعالیت هایی که در زمینه انتخاب برگزیدگان مبنی بر معرفی آنها در وبینار تعهد حرفه ای سال 1399 انجام شده مورد بحث قرار گرفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
به مناسبت فرارسیدن روز پرستار، نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه با روسای بیمارستان‌ها و مدیران پرستاری، به‌منظور قدردانی از تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌های جامعه پرستاری برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
آیین بزرگداشت مقام اساتید و پیشکسوتان پرستاری و آغاز فعالیت بنیاد علمی فرهنگی پرستاری مداح و تقدیر از تلاش های ۷۰ ساله دکتر سادات سیدباقر مداح، مادر پرستاری نوین ایران دوشنبه اول دی ماه ۹۹ با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت در دانشکده پرستاری و مامایی تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
مراسم وداع با استاد گرانقدر دکتر غلامحسین فلاحی، فوق تخصص گوارش و کبد کودکان و رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد کودکان دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه در مرکز طبی کودکان برگزار شد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
پیکرزنده یاد، دکترسید حبیب اله دشتی دانشیار برجسته گروه جراحی و بخش هپاتوبیلیاری و پیوند کبد مجتمع با حضور دکترعباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد رضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی و دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع شنبه 15 آذرماه 99 از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به سوی آرامگاه ابدی تشییع شد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی، درگذشت دو تن از استادان دانشگاه، استاد پیشکسوت دانشگاه دكتر غلامحسین فلاحی فوق تخصص بیماری های گواش و کبد کودکان و دکتر سیدحبیب اله دشتی جراح پیوند کبد بیمارستان امام را در پیامی تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
در نشست معاون درمان وزارت بهداشت، با روسای سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی مسائل مراکز درمانی و علل فوت بیماران بررسی شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
مراسم خوشامدگویی و معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده پرستاری و مامایی دوشنبه سوم آذرماه 99 در محیط اسکای روم برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
مراسم آشنایی دانشجویان جدید دانشکده بهداشت شنبه اول آذر 99 به صورت مجازی برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت استاد پیشکسوت گروه آیمنولوژی و آلرژی دانشگاه را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ آبان
رئیس دفتر ارتباط با دانش اموختگان دانشگاه، بر جذب کمک های مالی، آموزشی و فرهنگی دانش اموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در داخل و خارج کشور تاکید کرد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ آبان
دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه مراسم فارغ التحصیلی را برای دانشجویان مامایی با اهدای تندیس یادبود و هدیه برگزار کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
مراسم یادبود استاد فقید دکتر کاظم آملی با حضور خانواده استاد، جمعی از اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و با همراهی ریاست مجتمع برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۳ مهر
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت دکتر کاظم آملی فوق تخصص ریه و استاد برجسته گروه داخلی دانشگاه را به خانواده، جامعه دانشگاهی و دوستاران ایشان تسلیت گفت.
۱۳۹۹ جمعه ۱۸ مهر
در ادامه دیدارهای دانش آموختگان با استاد بهادری به منظور بهره مندی از خدمات مجدد اساتید بازنشسته به بخش های مختلف دانشگاه به خصوص حوزه دانشجویی، دکتر نخجوان و دکتر عباسی به دفتر دانش آموختگان آمدند و به بحث و گفت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۱ مهر
استاد دکتر مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در مراسم آغاز تحصیلی دانشکده پزشکی که به صورت مجازی برگزار شد ورود دانشجویان را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۱ مهر
این نمایندگان برای استفاده از تجریبات دفتر ارتباط با دانش آموختگان برای ایجاد شبکه ای مسنجم به منظور برقراری ارتباط با دانش آموختگان خود در جلسه ای با دکتر سیداحمدیان به گقت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در پیامی درگذشت استاد گروه آموزشی ژنتیک دانشکده پزشکی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر