دانشكده پرستاري و مامائي
h 16 9 9 8 12 10 چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان جشن دانش آموختگان دوره 53 پرستاري پس ا زادغام - تا غرفه اولين جشن دانش آموختگان اولين جشن دانش آموختگان اولين جشن دانش آموختگان دومين جشن دانش آموختگان 25 مهر 92 دومين جشن دانش آموختگان سر درب دانشكده
h
16
9
9
8
12
10
چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان
جشن دانش آموختگان دوره 53 پرستاري پس ا زادغام - تا
غرفه اولين جشن دانش آموختگان
اولين جشن دانش آموختگان
اولين جشن دانش آموختگان
دومين جشن دانش آموختگان 25 مهر 92
دومين جشن دانش آموختگان
سر درب دانشكده
  • دانشكده پرستاري و مامايي
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ آبان
رئیس دانشکده پزشکی خطاب به رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی گفت: نکات اخلاقی را سرلوحه خودتان در همه امور قرار دهید و اساتید و بزرگان دانشگاه را الگو، تا به بالاترین درجات برسید و در باقی مراحل زندگی مانند اکنون درخشان باشید و مایه افتخار.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
دستیاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در آزمون بورد تخصصی با کسب 40 رتبه از رتبه‌های پنج درصد و ده درصد اول در رشته‌های مختلف، افتخار دیگری را به نام این مجتمع ثبت کردند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دستیاران ورودی 94 بیمارستان فارابی با کسب 5 رتبه از رتبه های اول آزمون دانشنامه تخصصی چشم پزشکی 98 فارغ التحصیل شدند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
رئیس جمهور در آیین آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور با تاکید بر اینکه گسترش فضای کمی دانشگاه بدون کیفیت، مطلوب ما نیست، اظهارداشت: دانشگاه در ایران باید به دانشگاه مهارت محور تبدیل شود. علم، پایه مهارت، پیشرفت و توسعه است و دانشجو باید در کنار علم آموزی، مهارت و نیازمندی های آینده جامعه را بیاموزد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دکتر بهادری طی حکمی دکتر پرویز نوری دانش آموخته دانشگاه را به سمت مسئول دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان آذربایجان غربی منصوب کرد
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر
در پی تاسیس دفاتر دانش آموختگان و خانه استاد در بیمارستان های دانشگاه، اینبار نوبت به راه اندازی شعبه ای دیگر در بیمارستان رازی رسید که با حضور استاد بهادری و اساتید پیشکسوت افتتاح شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر
دستیار فلوشیپ روان تنی بیمارستان امام خمینی در مورد نحوه ی ویزیت بیماران در بخش روان تنی گفت گویی با خبرنگار دفتر دانش آموختگان انجام داده که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
با فلوشیپ روانتنی بیمارستان امام خمینی، در خصوص فعالیت ها و وضعیت بخش روان تنی به گقتگو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
سرپرستار بخش روان تنی بیمارستان امام خمینی، در گفت و گو با خبرنگار دفتر دانش آموختگان از چالش ها و مشکلات بخش روان تنی از ابتدای تاسیس تا کنون می گوید که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
گردهمایی دانش آموختگان ورودی 53 و 54 با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر محمد اربابی روانپزشک و فلوشیپ اختلالات عصب روان پزشکی دانشگاه، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر نجاتی صفا دانشیار گروه روان پزشکی دانشگاه، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر امینی مشاور عالی رئیس دانشگاه و استاد روانپزشکی، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
دهمين سالگرد تأسيس بخش روان تني مجتمع بيمارستان امام خمينی (ره) و بزرگداشت مقام استاد دكتر غلامرضا ميرسپاسي برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت مراسم تجلیل از استاد دکتر میرسپاسی پیشکسوت رشته روان پزشکی در دانشگاه، دفتر دانش آموختگان گفت و گویی با وی انجام داده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد میرسپاسی، رئیس بخش روان تنی بیمارستان امام خمینی، در گفت و گویی به بازگویی خصوصیات اخلاقی و کاری استاد میرسپاسی پرداخت که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بخش روانتنی بیمارستان امام خمینی (ره) همایشی در تالار امام برگزار شد که در بخشی از آن همایش، از خدمات ارزنده استاد دکتر غلامرضا میرسپاسی استاد روانپزشکی دانشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از طرف بیمارستانهای امام خمینی، روزبه و میمنت و همکاران، تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر
همزمان با پنجاهمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان سال 48 دانشکده پزشکی جمعی از این دانش آموختگان به دو هم گردآمده و خاطرات دوران دانشجویی را مرور کردند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر
استاد بهادری طی پیامی، درگذشت مادر گرامی دکتر رنجبر رئیس بنیاد علمی دکتر یلدا را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۷ مهر
شعبه اروپائی دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران 18 آبان 98 همزمان با چهارمین کنگره یوسرن 2019 در بوداپست مجارستان، اولین گردهمایی دانش‌آموختگان مقیم اروپای این دانشگاه را برگزار می کند.
۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
جلسه مسئولین دفاتر دانشکده ها با دستور جلسه برنامه های آغار سال تحصیلی و برگزاری سمینار تعهد حرفه ای در اسفند سال جاری تشکیل شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
دکتر دلپسند پزشک مقیم آمریکا و دانش آموخته پیشکسوت دانشکده پزشکی دانشگاه در نشستی با دکتر بهادری رئیس دفتر دانش آموختگان در جریان روند فعالیتهای این دفتر و همچنین بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری قرار گرفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ شهريور
دانش آموختگان ورودی سال 51 دانشکده پزشکی همزمان با چهلمین سال فارغ التحصیلی خود برای نوزدهمین بار به یاد دوران دانشجویی به دور هم گردآمدند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
با حضور رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان جلسه شهریور ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
دکتر مسلم بهادری ، در پیامی درگذشت دکتر محمد جهانی، فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بیمارستان شریعتی را به جامعه دانشگاه تسلیت گفت.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور
همزمان با روز پزشک و تقدیر از برگزیدگان جامعه پزشکی، نشان سیمرغ به 3 استاد برجسته دانشکده پزشکی اهدا شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در گفت و گویی با خبرنگار دفتر، در خصوص برگزاری گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران مقیم اروپا توضیحاتی ارائه داد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 90 دانشکده پزشکی در حضور جمعی از مسئولان دانشکده و خانواده هایشان مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
در نشست هیات مدیره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری با نمایندگان کانون های دانش آموختگان بر شفافیت سازی، جلب اعتماد، و توسعه فعالیتها در عرصه بین الملل تاکید شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
به منظور تجليل از خدمات چندين ساله علمي و فر هنگي استاد دكتر بهادري رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه مراسم رونمایی از تنديس استاد در زادگاهش شهر تاريخي تنكابن برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دانشجویان پزشکی ورودی مهر 90 دانشکده پزشکی در حضور جمعی از مسئولان دانشکده و خانواده هایشان مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير
جشن دانش‌آموختگان دانشکده بهداشت با تقدیر از استاد ممتاز و پیشکسوت و همچنین دانش آموختگان برتر این دانشکده برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير
جشن دانش‌آموختگان دانشکده پیراپزشکی با حضور دانش آموختگان مقاطع مختلف و خانواده هایشان برگزار شد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۷ تير
جشن دانش آموختگان دانشکده طب ایرانی و مراسم تودیع و تکریم دکتر محمود خدادوست با حضور استادان، دستیاران، دانش آموختگان و دانشجویان دانشکده طب ایرانی، روز چهارشنبه 12 تیرماه 98 در ساختمان هروی دانشکده طب ایرانی برگزار شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۶ تير
جشن دانش آموختگان دوره های 55 پرستاری و 32 مامایی عصر چهارشنبه 12 تیرماه برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير
دکتر مسلم بهادری ، در پیامی درگذشت دکتر حمید رحمت، جراح و متخصص مغز و اعصاب بیمارستان شریعتی را به جامعه دانشگاه تسلیت گفت.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير
دکتر هادیان رئیس دانشکده توانبخشی در پیامی، ضمن آرزوی موفقیت برای فارغ التحصیلان، تاکید کرد، قدر خود و ارزش دانشگاه محبوبتان را که بهترین دانشگاه منطقه است، بدانید و هرگاه مشغول به کار شدید، نمایشگر توان دانشگاه خود باشید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير
در این جلسه پس از گفت و گوی صمیمی اساتید و بیان خاطراتی از دوران تحصیل خود، به پیشنهاد دکتر جمشیدیان استاد پیشکسوت گروه ارولوژی مجتمع ، مقرر شد در جلسات آتی یک مبحث علمی تخصصی به زبان ساده توسط اساتید مطرح شود.
۱۳۹۸ يکشنبه ۹ تير
در مراسم تقدیر از خدمات صادقانه دکتر خلوت استاد پیشکسوت گروه روماتولوژی دانشگاه دکتر گتمیری شعری با عنوان خلوت انس قرائت کرد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲ تير
در مراسمی از سالها خدمات صادقانه دکتر خلوت استاد روماتولوژی دانشگاه تجلیل به عمل امد.
۱۳۹۸ شنبه ۱ تير
در نشستی صمیمی، نمایندگان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در استانهای فارس و زنجان احكام خود را از استاد بهادری دریافت کردند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
مراسم کلنگ زنی مرکز تشخیص و درمان سرطان شناسی ناهید در شهر تنکابن در زمین اهدایی استاد بهادری برگزار شد
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ خرداد
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان همزمان با برگزاری مراسم روز ملی اهدای عضو از خدمات ارزشمند استاد پیشکسوت دکتر پورمند تقدیر کرد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
دکتر حسین و محسن قریب فرزندان دکتر قریب برای آشنایی با دفتر دانش آموختگان در دیدار از این دفتر و نشستی صمیمی با استاد بهادری در جریان روند تشکیل و فعالیتهای دفتر دانش آموختگان قرار گرفتند.
۱۳۹۸ شنبه ۲۱ ارديبهشت
دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان و هیأت علمی بخش نفرولوژی بیمارستان امام خمینی، در مراسم روز استاد شعری از سروده های خود در وصف اساتید قرائت کرد که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت
دکتر دولتی عضو هیأت مدیره بنیاد علمی و فرهنگی استاد بهادری و چندی از دوستانش مبلغ170 میلیون تومان برای گسترش فعالیتهای این بنیاد اهدا کردند.
۱۳۹۸ شنبه ۲۱ ارديبهشت
جشن فارغ التحصیلی دانشجویان تمامی دانشکده ها در سال 98 به تفکیک دانشجویان در دانشکده ها برگزار می شود.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت
دکتر احمدعلی نوربالا؛ استاد تمام و پیشکسوت گروه روانپزشکی دانشگاه است. وی در گفت گویی با دفتر دانش اموختگان از ارتباطات دانشجویی، ارائه خدمات صادقانه برای رسیدن به آرامش درونی، ارتباط پزشک با بیمار و لزوم مردم شناسی در تشخیص بیماری می گوید که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت
اولین جشنواره قدر استاد با معرفی اساتید منتخب گروه های آموزشی و تقدیر از 10 استاد برگزیده دانشکده پزشکی در بخش های آموزشی، پژوهشی و بخش ویژه روز پنجشنبه 12 اردیبهشت در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۴ ارديبهشت
۱۳۹۸ شنبه ۱۴ ارديبهشت