جشن یکپارچه دانش آموختگان
چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران
چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان
سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان
سومین جشن یکپارچه دانش آموختگان
جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران
جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
 
گالری تصاویر 
به گزارش دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان، در این جلسه که با حضور دکتر بهادری رئیس،  دکتر سیداحمدیان دبیر و زاهدی مدیر دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان  به همراه جمعی از مسئولین دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشکده‌های تابعه برگزار شد، ابتدا دکتر سیداحمدیان دستور جلسه را برای حاضرین قرائت کرد و در ادامه هریک از همکاران نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص نقاط ضعف و قوت مراسم بیان کردند.
در ادامه جلسه، دکتر بهادری ضمن تشکر از همه همکاران گفت: مراسم جشن یکپارچه دانش‌آموختگان نمادی است  برای معرفی تمامی دانشکده‌ها و دانش‌آموختگان آن‌ها و اجرای موفق آن مرهون تلاش‌ها و زحمات همه همکاران دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان چه در سطح ستاد و چه در سطح دانشکده‌هاست.  وی با تأکید بر ضرورت حفظ ارتباط با دانش‌آموختگان گفت: برگزاری نشست‌های مختلف با حضور دانش‌آموختگان مقاطع و سال‌های مختلف یکی از مهم‌ترین شیوه‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات آنان و بسترسازی برای حفظ ارتباط  و ایجاد همکاری‌های دوجانبه خواهد بود و هر دانشکده باید در دستور کار سالانه خود برقراری حداقل یک مراسم را برنامه‌ریزی نماید. 
رئیس دفترارتباط با دانش‌آموختگان ادامه داد، در همین نشست‌ها و گردهمایی‌هاست که همکاران دفاتر می‌توانند با معرفی فعالیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک، دانش‌آموختگان را به دانشگاه نزدیک نمایند. 
وی استفاده از شبکه‌های اجتماعی را روشی مناسب برای ایجاد این ارتباط عنوان کرد و افزود: شناسایی هر فرد می‌تواند زمینه‌ساز آشنایی تعداد زیادی از دانش‌آموختگان با دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان شود و لذا باید از هر فرصتی برای این ارتباط استفاده کرد.  
در ادامه دکتر سیداحمدیان ضمن جمع‌بندی نظرات همکاران گفت: نقاط قوت جشن یکپارچه امسال نشان داد که تالار وزارت کشور نسبت به فضاهای دیگری که در سال‌های گذشته استفاده‌شده بود از مزایای بیشتری برخوردار است و همین امر موجب خواهد شد که مراسم سال‌های آتی را نیز در همان فضا برنامه‌ریزی نماییم. وی افزود، همه مواردی که به‌عنوان نقاط ضعف بیان شد موردبررسی قرار خواهد گرفت و با توجه به تصمیم تکرار این مراسم درهمان تالار، پس از برطرف کردن نقاط ضعف این مراسم، امیدوارم مراسم سال‌های آینده را با کیفیت بهتری برگزار نماییم. 
وی با اشاره به انتقادهایی که به نحوه انتخاب استاد و دانش‌آموخته برتر شده است گفت: با توجه به اینکه معیارهای انتخاب دانشجو در مقاطع تحصیلی مختلف، متفاوت است هر دانشکده می‌تواند معیارهای خود را ارائه دهد تا در جلسه‌ای که به همین منظور برگزار خواهد شد این معیارها یکسان‌سازی شده و آیین‌نامه نهایی جهت اعمال در جشن یکپارچه سال بعد به دانشکده‌ها ابلاغ  شود.
در ادامه جلسه زاهدی نیز از تهیه کتاب سال دانش‌آموختگان در سال آینده خبر داد و گفت: چاپ این کتاب ضمن حفظ اطلاعات مربوط به دانش‌آموختگان هرسال، حس تعلق را در دانش‌آموختگان تقویت کرده و زمینه‌ساز ارتباطات بعدی آنان با دانشگاه خواهد بود. وی در ادامه از همکاران خواست تا اطلاعات موردنیاز جهت درج در این کتاب را جمع‌آوری و به دفتر ارسال نمایند. 
زاهدی در ادامه یادآور شد طبق روال هرساله در ماه مبارک رمضان جلسه مسئولین دفتر ارتباط بادانش آموختگان به همراه افطار برگزار خواهد شد و از دانشکده‌های فعال در این مراسم نیز تقدیر به عمل خواهد آمد. 
در خاتمه مقرر شد دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان در ماه مبارک رمضان  میزبان همکاران دانشکده‌ها، رئیس و هیئت‌رئیسه دانشگاه به همراه روسای دانشکده‌های تابعه باشد تا ضمن بهره‌مندی از برکات این ماه مبارک، از عوامل اجرایی برگزاری مراسم جشن یکپارچه تقدیری به عمل آید.