کانون پزشکان ورودی 1338
دانش آموختگان 38 دانش آموختگان 38 دانش آموختگان 38 دانش آموختگان 38 دانش آموختگان 38 دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
دانش آموختگان 38
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
مسئول دفتر دانش آموختگان بیمارستان روزبه، دکتر ضرغامی را نمونه کامل یک معلم، پژوهشگر و مولف دانست . قرار است در ششمین مکتب روزبه (21 آذر 98) ازخدمات ارزنده وی در امر آموزش و پژوهش تقدیر به عمل آید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
دکتر جوادیان دامپزشک و استاد پیشکسوت گروه انگل شناسی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با حکیم مهر در حاشیه همایش روز مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین حیوان و انسان (13 تیر 89) گفت: به این کار علاقه هم داشتم و در این راه حتی دو بار مالاریا گرفتم و به سالک هم مبتلا شدم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر
رئیس دانشکده بهداشت در مراسم یادبود دکتر عزت الدین جوادیان چهره ماندگار حشره شناسی پزشکی کشور گفت: مرحوم دکتر جوادیان استادی بی ادعا و اخلاق مدار بود که دانش، مهارت فنی و عمر گرانبهای خود را در راه نشر علم، تربیت دانشجویان و خدمت به محرومان صرف کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر زندپارسا درخصوص Heart Attack جلسه آذر ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
کمیته علمی چهارمين سمینار تعهدحرفه ای در نظام سلامت با حضور رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در محل خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل جلسه داد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
درگذشت دگتر عزت الدین جوادیان استاد گروه حشره شناسی دانشکده بهداشت را به همه اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت تسلیت می گوییم.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۲ آذر
نشست دانش اموختگان وردی سال 65 پزشکی در فضایی صمیمی و با ارائه گزارش فعالیتهایی در خصوص بازسازی مدرسه گیلانغرب، برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر
نشست صمیمی دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان پردیس بین‌الملل با جمعی از دانشجویان خارجی در آستانه فارغ‌التحصیلی دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر
در مراسم پنجمین دوره جایزۀ مرحوم علامه طباطبایی(ره) و اولین دورۀ اعطای جایزۀ آئین‌نامه‌های ادبی و قرآنی بنیاد ملی نخبگان از دکتر مسلم بهادری تقدیر شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲ آذر
جشن دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور هیئت رئیسه، مدیران، اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان و خانواده آنان برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها با دستور جلسه گزارش سفر بوداپست و برگزاری سمینار تعهد حرفه ای تشکیل شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان
استاد بهادری رئیس دفتر ارتباط با دفتر دانش آموختگان در نشستی با دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، در خصوص رفع نیازهای دانشجویان ازطریق کمک های دانش آموختگان اعلام آمادگی کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
دکتر گتمیری در چهارمین کنگره یوسرن که از 8 تا 10 نوامبر در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد در مورد مدل ایرانی پیوند کلیه و جایگزینی اهدا کننده ی مبتلا به مرگ مغزی به جای اهدا کننده ی زنده ی غیرفامیل سخنرانی کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
دکتر مسلم بهادری، در پیامی درگذشت استاد دکتر انوشیروان هدایت، متخصص جراحي بیمارستان شریعتی را به جامعه دانشگاه تسلیت گفت.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
همزمان با برگزاری چهارمین کنگره یوسرن در تاریخ 17 لغایت 19 آبان در شهر بوداپست مجارستان، اولين گردهمايي دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي تهران مقيم اروپا نیز در محل شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگان در این شهر برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
چهارمین همایش و جشنواره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی (یوسرن) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۹ آبان
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر میری درخصوص کمردرد، جلسه آبان ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان
مراسم فارغ التحصیلی دستیاران کودکان دربیمارستان بهرامی برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان
مراسم قدردانی از دستیاران برترآزمون بورد تخصصی سال 98 بیمارستان شریعتی برگزار شد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۶ آبان
رئیس دانشکده پزشکی خطاب به رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی گفت: نکات اخلاقی را سرلوحه خودتان در همه امور قرار دهید و اساتید و بزرگان دانشگاه را الگو، تا به بالاترین درجات برسید و در باقی مراحل زندگی مانند اکنون درخشان باشید و مایه افتخار.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
دستیاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در آزمون بورد تخصصی با کسب 40 رتبه از رتبه‌های پنج درصد و ده درصد اول در رشته‌های مختلف، افتخار دیگری را به نام این مجتمع ثبت کردند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دستیاران ورودی 94 بیمارستان فارابی با کسب 5 رتبه از رتبه های اول آزمون دانشنامه تخصصی چشم پزشکی 98 فارغ التحصیل شدند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
رئیس جمهور در آیین آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور با تاکید بر اینکه گسترش فضای کمی دانشگاه بدون کیفیت، مطلوب ما نیست، اظهارداشت: دانشگاه در ایران باید به دانشگاه مهارت محور تبدیل شود. علم، پایه مهارت، پیشرفت و توسعه است و دانشجو باید در کنار علم آموزی، مهارت و نیازمندی های آینده جامعه را بیاموزد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دکتر بهادری طی حکمی دکتر پرویز نوری دانش آموخته دانشگاه را به سمت مسئول دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان آذربایجان غربی منصوب کرد
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر
در پی تاسیس دفاتر دانش آموختگان و خانه استاد در بیمارستان های دانشگاه، اینبار نوبت به راه اندازی شعبه ای دیگر در بیمارستان رازی رسید که با حضور استاد بهادری و اساتید پیشکسوت افتتاح شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر
دستیار فلوشیپ روان تنی بیمارستان امام خمینی در مورد نحوه ی ویزیت بیماران در بخش روان تنی گفت گویی با خبرنگار دفتر دانش آموختگان انجام داده که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
با فلوشیپ روانتنی بیمارستان امام خمینی، در خصوص فعالیت ها و وضعیت بخش روان تنی به گقتگو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
سرپرستار بخش روان تنی بیمارستان امام خمینی، در گفت و گو با خبرنگار دفتر دانش آموختگان از چالش ها و مشکلات بخش روان تنی از ابتدای تاسیس تا کنون می گوید که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
گردهمایی دانش آموختگان ورودی 53 و 54 با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر محمد اربابی روانپزشک و فلوشیپ اختلالات عصب روان پزشکی دانشگاه، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر نجاتی صفا دانشیار گروه روان پزشکی دانشگاه، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد غلامرضا میرسپاسی استاد روان شناسی دانشگاه، با دکتر امینی مشاور عالی رئیس دانشگاه و استاد روانپزشکی، به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
دهمين سالگرد تأسيس بخش روان تني مجتمع بيمارستان امام خمينی (ره) و بزرگداشت مقام استاد دكتر غلامرضا ميرسپاسي برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت مراسم تجلیل از استاد دکتر میرسپاسی پیشکسوت رشته روان پزشکی در دانشگاه، دفتر دانش آموختگان گفت و گویی با وی انجام داده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت بزرگداشت مقام استاد میرسپاسی، رئیس بخش روان تنی بیمارستان امام خمینی، در گفت و گویی به بازگویی خصوصیات اخلاقی و کاری استاد میرسپاسی پرداخت که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر
به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بخش روانتنی بیمارستان امام خمینی (ره) همایشی در تالار امام برگزار شد که در بخشی از آن همایش، از خدمات ارزنده استاد دکتر غلامرضا میرسپاسی استاد روانپزشکی دانشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از طرف بیمارستانهای امام خمینی، روزبه و میمنت و همکاران، تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر
همزمان با پنجاهمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان سال 48 دانشکده پزشکی جمعی از این دانش آموختگان به دو هم گردآمده و خاطرات دوران دانشجویی را مرور کردند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر
استاد بهادری طی پیامی، درگذشت مادر گرامی دکتر رنجبر رئیس بنیاد علمی دکتر یلدا را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۷ مهر
شعبه اروپائی دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران 18 آبان 98 همزمان با چهارمین کنگره یوسرن 2019 در بوداپست مجارستان، اولین گردهمایی دانش‌آموختگان مقیم اروپای این دانشگاه را برگزار می کند.
۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
جلسه مسئولین دفاتر دانشکده ها با دستور جلسه برنامه های آغار سال تحصیلی و برگزاری سمینار تعهد حرفه ای در اسفند سال جاری تشکیل شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
دکتر دلپسند پزشک مقیم آمریکا و دانش آموخته پیشکسوت دانشکده پزشکی دانشگاه در نشستی با دکتر بهادری رئیس دفتر دانش آموختگان در جریان روند فعالیتهای این دفتر و همچنین بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری قرار گرفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ شهريور
دانش آموختگان ورودی سال 51 دانشکده پزشکی همزمان با چهلمین سال فارغ التحصیلی خود برای نوزدهمین بار به یاد دوران دانشجویی به دور هم گردآمدند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
با حضور رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان جلسه شهریور ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
دکتر مسلم بهادری ، در پیامی درگذشت دکتر محمد جهانی، فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بیمارستان شریعتی را به جامعه دانشگاه تسلیت گفت.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور
همزمان با روز پزشک و تقدیر از برگزیدگان جامعه پزشکی، نشان سیمرغ به 3 استاد برجسته دانشکده پزشکی اهدا شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در گفت و گویی با خبرنگار دفتر، در خصوص برگزاری گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران مقیم اروپا توضیحاتی ارائه داد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 90 دانشکده پزشکی در حضور جمعی از مسئولان دانشکده و خانواده هایشان مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
در نشست هیات مدیره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری با نمایندگان کانون های دانش آموختگان بر شفافیت سازی، جلب اعتماد، و توسعه فعالیتها در عرصه بین الملل تاکید شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
به منظور تجليل از خدمات چندين ساله علمي و فر هنگي استاد دكتر بهادري رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه مراسم رونمایی از تنديس استاد در زادگاهش شهر تاريخي تنكابن برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور
دانشجویان پزشکی ورودی مهر 90 دانشکده پزشکی در حضور جمعی از مسئولان دانشکده و خانواده هایشان مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير