کانون پزشکان ورودی 1341
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
سوپروایزر کنترل عفونت مجتمع بیمارستان امام خمینی در ویدیویی نحوه صحیح استفاده از ماسک های جراحی و غیر جراحی برای کادر درمانی توضیح داد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر عمادی درخصوص رفتارهای مختلف ویروس کرونا، جلسه تیر ماه خانه استاد این بیمارستان به صورت حضوری و مجازی تشکیل شد.
۱۳۹۹ شنبه ۷ تير
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا نیاز هست روزانه اتومبیل خود را ضدعفونی کنیم) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲ تير
هرچند تاکنون ارتباط مستقیمی بین اضافه وزن و خطر ابتلا به کرونا اثبات نشده‌ است اما از آنجایی که در افراد چاق و دارای اضافه وزن، کاهش حجم و عملکرد ریه بیشتر است، لازم است این افراد مراقبت‌ های بیشتری از خود داشته‌ باشند و توصیه‌ های مراجع درمانی معتبر را در راستای حفظ سلامت خود بیش از پیش به‌ کارگیرند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱ تير
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان ضایعه درگذشت استاد پیشکسوت گروه پاتولوژی بیمارستان امام خمینی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ خرداد
قائم مقام رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، کسب جایزه سالانه پزشک بالینی بین المللی انجمن متخصصان بالینی غدد درون ریز آمریکا را به دکتر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم و استاد ممتاز دانشگاه تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ خرداد
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، کسب جایزه سالانه پزشک بالینی بین المللی انجمن متخصصان بالینی غدد درون ریز آمریکا را به دکتر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ خرداد
نخستین محموله کمک‌های اقلام بهداشتی برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ برای توزیع در بیمارستان‌ها و خوابگاه ها و واحدهای اداری دانشگاه توسط دفتر دانش آموختگان و با حمایت مالی بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تهیه و توزیع شد.
۱۳۹۹ شنبه ۳۱ خرداد
دکتر سید منصور گتمیری، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات نفرولوژی، دانشیار بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های کلیه دانشگاه در برنامه زنده رادیو سلامت، برنامه تخصصی سپهر دانش با دکتر سیما بیژنی کارشناس برنامه، در مورد وضعیت بیماران کلیوی منجمله بیماران پیوندی و دیالیزی گفت و گو کرد.
۱۳۹۹ شنبه ۲۴ خرداد
در جلسه کمیته علمی سمینار سالانه تعهدحرفه ای در خدمات سلامت که روز شنبه 17 خرداد ماه 99 و به صورت مجازی برگزار شد، نظرات و پیشنهادهای اعضای کمیته در مورد برگزاری سیمنار تعهدحرفه ای به صورت حضوری یا غیرحضوری و همچنین موضوعات مطرح شده در پانل ها و تغییرات آنها و نحوه ارایه مطالب هر پانل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
در این جلسه مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده های تابعه، به ارائه گزارش عملکرد دانشکده های خود درخصوص مبارزه با بیماری کرونا پرداختند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
معاون فرهنگی دانشگاه گفت: از معضلات کشور در زمینه نبود مالیات کافی بر دخانیات است و ایران کمترین مالیات بر سیگار را دارد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
دکتر سیمین ناصری و دکتر محمدعلی منصورنیا اعضا هیئت علمی دانشکده بهداشت به عنوان یک درصد دانشمندان برتر پر استناد جهان در ماه می 2020 معرفی شدند.
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش برای پیشگیری از ابتلا به کووید 19 در محیط های کار چگونه از خود مراقبت کنیم) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد
محمد عبدی زاده، کارگردان سینما جزئیات تولید مستند «روایت شفآ» با موضوع ویروس کرونا را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تشریح کرد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت
به مناسبت سالروز رحلت حضرت خدیجه(س)، به همت معاونت فرهنگی و بنیاد حامیان دانشگاه، با دکتر فاطمه نوغانی و دو تن از بانوان خیر دانشگاه به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۵ ارديبهشت
دکتر علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس به مناسبت روز استاد به دکتر حسین ملک افضلی بنیان‌گذار شبکه‌های بهداشتی کشور و استاد ممتاز پیشکسوت گروه آمار و اپیدمیولوژی دانشگاه پیام داد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱ ارديبهشت
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت فرارسیدن روز استاد این روز را به تمامی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۹ شنبه ۱۳ ارديبهشت
دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه، با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز استاد را تبریک گفت.
۱۳۹۹ جمعه ۱۲ ارديبهشت
دکتر عباسعلی کریمی، در نامه ای با قدردانی از مشاوره‌های اندیشمندانه، مشفقانه و صادقانه دکتر همایون امینی در حوزه ریاست دانشگاه با استعفای او موافقت کرد.
۱۳۹۹ شنبه ۳۰ فروردين
خانم هاي خوش سليقه ي آشنا به فن خياطي می توانند با تهيه ماسك خانگی و هدیه به دوستان آشنایان، در کاهش انتقال ویروس کرونا به دیگران قدم موثری بردارند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۵ فروردين
سازمان بهداشت جهانی نوشت: کاملاً واضح است که بدون وجود پرستاران، هیچ پاسخی برای مشکلات مرتبط با کوید 19 وجود نداشت
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران به استفاده از ماسک و تاثیر آن در پیشگیری از کرونا تاکید کرد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين
اقدامات بی نظیر خیران حوزه سلامت در شرایط بحرانی مبارزه با ویروس کرونا مثال زدنی است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
دکتر امیرعلی سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه خلاصه ای از جلسه آنلاین دبیر کل سازمان جهانی بهداشت بیان کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
دکتر کریمی در بازدید از بخش‌های مربوط به کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: من از بودن در دانشگاهی با این تاریخ و این‌همه انسان‌های بزرگ و شریف احساس غرور می‌کنم.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
کتر عباسعلي کريمي رئیس دانشگاه در پيامي ضمن تبريک آغاز سال جديد نوشت: به نظر می رسد تمامی حوادثی که در سال جاری با آن روبرو بودیم آزمون های مقدماتی بود برای عبور از آزمون بزرگ کرونا!
۱۳۹۹ جمعه ۱ فروردين
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
۱۳۹۹ جمعه ۱ فروردين
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان به مناسبت فرارسیدن سال نو،ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل درمانی دانشگاه که درحال ارایه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا هستند سال نو را به همه همکاران تبریک گفت.
۱۳۹۹ جمعه ۱ فروردين
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت در نامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی کشور تسهیلات و حمایت های جامع تری از طلایه داران خطوط مقدم مبارزه با کرونا در اسفند سال جاری و فروردین 99 را ابلاغ کرد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ اسفند
دکتر روحانی، رئیس جمهور در نشست ویدئو کنفرانس با مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: مطمئنا مردم ایران قدردان تلاش‌ها و فداکاری‌های کادر بهداشت و درمان کشور هستند و دولت با همه توان در کنار کارکنان خدوم بخش بهداشت و درمان است.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ اسفند
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان ضایعه درگذشت استاد پیشکسوت گروه جراحی دانشگاه و چهره ماندگار پزشکی ایران را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ شنبه ۲۴ اسفند
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی درگذشت دکتر اسماعیل یزدی استاد پیشکسوت دانشکده دندانپزشکی را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ شنبه ۲۴ اسفند
جدیدترین راهنمای منتشر شده سازمان جهانی بهداشت در پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران و موسسه ملی تحقیقات سلامت ترجمه و دستورالعمل های موثر بهداشتی برای مدیران، سطوح مختلف ارائه کنندگان خدمات بهداشتی درمانی و نیز برای عموم مردم ارائه شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۴ اسفند
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، در پیامی از تمامی دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران خواست در کمک رسانی به ملت ایران برای مبارزه با بیماری کرونا بسیج و شوند و به سیستم درمانی کشور یاری رسانند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۴ اسفند
بدنبال تشکیل ستاد عملیات درمان و مقابله با اپيدمي کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه ای با هدف جلب مشاركت و حمایت داوطلبین، خیرین و حامیان دانشگاه تشکیل و راههاي جلب مشاركت بيشتر حاميان دانشگاه بررسي شد
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۳ اسفند
موسسه ملی تحقیقات سلامت، به پنج دلیل، انتشار نمودار جعلی منتسب به سازمان بهداشت جهانی از آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران را غیر واقعی و فاقد اعتبار عنوان کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۳ اسفند
نشست شورای هماهنگی دانشگاه برای مقابله با کووید 19، به‌منظور بررسی نقاط قوت و ضعف اقدامات انجام‌شده در مدت 10 روز از شیوع کرونا در تهران برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۳ اسفند
دکتر سیدمنصور گتمیری دبير هفتمين آئين نكوداشت خيّرين و حاميان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای در پیامی از لغو این همایشبه ترتیب در 13 و 8 اسفند 98 خبر داد و تاکید کرد پس از گذشتن از این دوره مجددا همایش ها از سرگرفته می شود.
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
دکتر مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی درگذشت برادر حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی سرپرست موسسه اطلاعات را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
در نشست رابطان خیرین دانشگاه جزئیات برگزاری هفتمین همایش تجلیل از خیرین و حامیان دانشگاه بررسی شد
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
مراسم گرامیداشت استاد دکتر محمد حسن خالصی، استاد بازنشسته و از پیشکسوتان گوش و حلق و بینی، بیمارستان امیراعلم که در دی ماه 1398 دار فانی را وداع گفت، برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
در این جلسه نمایندگان دانشکده ها هر یک به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
در این جلسه مسئولین کمیته های منتخب به ارائه پیشنهادها و نظرات خود پرداختند و تصمیمات نهایی برای برگزاری همایش اتخاذ شد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
به همت مدیریت گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه مراسم یادبودی برای استاد پیشکسوت دانشگاه روز دوشنبه مورخ 28/11/98 در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار می شود.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ بهمن
دکتر کریمی رئیس دانشگاه در نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه، کادر پزشکی و پرستاری که در مراکز مختلف خدمت رسانی کنند را خیرین اصلی حوزه سلامت عنوان کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، خدمات دکتر محمود معتمدی استاد ارتوپدی به بیماران ارتوپدی و دانشجویان این رشته و همچنین خدمات عمده وی در زمان جنگ را فراموش نشدنی خواند.
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان با اشاره به اهمیت تعهد حرفه ای بر ضرورت رعایت آن در حرفه هایی چون پزشکی تاکید کرد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن
در پنجمین جلسه کمیته علمی سمینار تعهدحرفه ای موضوعات مطرح شده در پانل ها و نحوه ارایه مطالب هر پانل نهایی شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ بهمن
مدیر مشارکت های مردمی دانشگاه گفت: کارهای کوچک و بزرگ خیرین که در کنار هم دیده می شود موجب افزایش انگیزه مشارکت خیرین می شود.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن