کانون پزشکان ورودی 1353و 1354
دانشکده پزشکی دانشکده پزشکی
دانشکده پزشکی
دانشکده پزشکی
  • ثبت نام اعضاء
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
  • اخبار همکلاسی ها
  • اخبار دانش آموختگان
  • اخبار دانشگاه
دانش آموختگان ورودي سال هاي 53 و 54 دانشكده پزشكي در شب عي غدير گرد هم آمده و خاطرات ايام دانشجويي خود در 40 سال پيش را مرور كردند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۱ مهر
دكتر بهادري در اولين گردهمايي دانش آموختگان ورودي سال هاي 53 و 54 دانشكده پزشكي از تاسيس دفاتر استاني ارتباط با دانش آموختگان خبر داد.
۱۳۹۴ شنبه ۱۱ مهر
کمیته برگزاری هماهنگی اولین گردهمایی پزشکان ورودی 53 و 54 روز شنبه هفتم شهریورماه 94 با حضور در دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان اهم برنامه‌های این مراسم را به بحث و تبادل‌نظر گذاشتند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۸ شهريور
مسئول دفتر دانش آموختگان بیمارستان روزبه، دکتر ضرغامی را نمونه کامل یک معلم، پژوهشگر و مولف دانست . قرار است در ششمین مکتب روزبه (21 آذر 98) ازخدمات ارزنده وی در امر آموزش و پژوهش تقدیر به عمل آید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
دکتر جوادیان دامپزشک و استاد پیشکسوت گروه انگل شناسی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با حکیم مهر در حاشیه همایش روز مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین حیوان و انسان (13 تیر 89) گفت: به این کار علاقه هم داشتم و در این راه حتی دو بار مالاریا گرفتم و به سالک هم مبتلا شدم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر
رئیس دانشکده بهداشت در مراسم یادبود دکتر عزت الدین جوادیان چهره ماندگار حشره شناسی پزشکی کشور گفت: مرحوم دکتر جوادیان استادی بی ادعا و اخلاق مدار بود که دانش، مهارت فنی و عمر گرانبهای خود را در راه نشر علم، تربیت دانشجویان و خدمت به محرومان صرف کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان با موضوع راه‌های اصلاح فرهنگی و نقش اساتید در دانشجو پروری
۱۳۹۸ جمعه ۲۲ آذر
هفته نامه الکترونیکی ندا شماره 51 منتشر شد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر منا نوائی نیگجه: اگر جامعه ای بخواهد در مسیر بالندگی قدم بردارد، باید شرایط را برای حضور بانوان فراهم کند
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر