کانون پزشکان ورودی 1358
تصویر جدید دانشکده پزشکی تصویر قدیمی دانشکده پزشکی
تصویر جدید دانشکده پزشکی
تصویر قدیمی دانشکده پزشکی
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در پیامی درگذشت استاد گروه آموزشی ژنتیک دانشکده پزشکی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی، درگذشت استادان پیشکسوت دانشگاه،دكتر محمدعلي عنصري متخصص گوش، حلق و بيني و دکتر سید مهدی جعفری پیشکسوت و متخصص جراحی دهان، فک و صورت را در پیامی تسلیت گفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
در ادامه دیدارهای دانش آموختگان با استاد بهادری به منظور کمک رسانی به بخش های مختلف دانشگاه به خصوص خوابگاه ها، دکتر قاسمی و دکتر صداقت به دفتر دانش آموختگان آمدند و در خصوص چگونگی کمک های خود به گفت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
در ادامه کمک های دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری برای رفع نیازها و مشکلات دانشگاه در حوزه های مختلف این بار 127 میلیون تومان از طرف دکتر خلیل علیزاده به این بنیاد اهدا شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و فناوری کشور با سخنرانی رئیس‌جمهور به‌صورت ویدئوکنفرانس به‌طور رسمی آغاز شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۵ شهريور
یک عضو هیأت علمی و دو تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز موسوم به نوبل ایرانی، 3 رتبه و جایزه کسب کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، در پیامی درگذشت مادر دکتر مرضیه وحید دستجردی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ شنبه ۲۲ شهريور
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا دوز (تعداد ویروس) و مدت زمان مواجهه با ابتلا به بیماری کووید-19 رابطه دارند) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ شهريور
در این دیدار بر تلاش اساتید پیشکسوت و بازنشسته برای جلب کمک های دانش آموختگان این دانشگاه در داخل و خارج کشور تاکید شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۴ شهريور
استاد مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، در پیامی درگذشت استاد فقید پیشکسوت هماتولوژی و انکولوژی دکتر نصرالله سیار را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۳ شهريور
مراسم نکوداشت روز پزشک و تجلیل از مدافعان سلامت پنجشنبه 30 مرداد 99 به صورت مجازي در برج میلاد برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان تاکید کرد، همه ی دانش آموختگان این دانشگاه باید برای رفع مشکلات دانشگاه به خصوص حوزه دانشجویی دست یاری دهند.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
باز هم روز نخست ماه آخر تابستان آمد تا به بهانه تولد حکیم و طبیب بزرگ بوعلی سینای عزیز یادی کنیم از پزشکان فداکار.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
دکتر مهدخت پورمنصور پزشک متخصص میکروب شناسی و علوم آزمایشگاهی از فعالیت های در این انستیتو و همچنین روند تولید واکس ب ث ز در ایران سخن گفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
با آرا فراگیران، منتخبان دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۶ مرداد
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا احتمال آلوده شدن جارو برقی منازل به ویروس کرونا وجود دارد) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ مرداد
آزمون پذيرش کارشناسي ارشد رشته هاي علوم پزشکي صبح روز پنجشنبه 23مرداد با حضور 524 داوطلب همزمان با سراسر کشور در حوزه دانشکده پزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
پس از چند مرحله تعویق در برگزاری آزمون، چهل و هفتمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجشنبه 16 مرداد ۹۹ با حضور 597 داوطلب، در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
در دویست و چهل و هشتمین نشست هیئت ممیزه دانشگاه، پرونده 26 عضو هیئت علمی مورد بررسی قرار گرفت و 8 عضو هیئت علمی به مرتبه استادی و 17 عضو هیئت علمی به مرتبه دانشیاری و یک عضو هیئت علمی به مرتبه استادیاری ارتقا پیدا کردند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
استاد گروه ویروس شناسی دانشکده بهداشت گفت: دانشکده بهداشت به محض تائید ورود ویروس کرونا در کشور، کیتهای تشخیص بیماری را سفارش داد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
ویدئوکنفرانس کمیته مشورتی علمی کووید 19، به‌صورت سراسری در کشور برگزار شد و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران با شرکت در این ویدئوکنفرانس، پس از شنیدن انتظارات وزیر بهداشت، در جریان تازه‌ترین اقدامات کشور قرار گرفتند.
۱۳۹۹ شنبه ۱۱ مرداد
دکتر محمد حسین پور غریب معاون دانشجویی دانشگاه در این دیدار گزارشی از فعالیتهای انجام شده در خوابگاه ها، کمک های خیرین و همچنین نیازهای ضروری دانشجویان گزارشی ارائه داد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ مرداد
دکتر محمد ابوترابی متخصص بیهوشی که در پیرانشهر از سوی همراهان بیماران فوت شده کرونایی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با استاد بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دیدار کرد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ مرداد
شبکه خبر سيما در حاشيه مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر غلامحسین نادری، استاد ارولوژی بیمارستان شریعتی با مسئولان، همکاران و شاگردان اين استاد فقيد گفت وگو و در بخش عصرگاهي پخش کرد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير
دکتر سعيد نمکي، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در حکمي دکتر علی اکبری ساری را به عنوان رئيس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
دکتر گتمیری مدیر عامل بنیاد علمی فرهنگی استاد دکتر بهادری درگذشت شهادت گونه جراح پیشکسوت پیوند کلیه را به خانواده ایشان و جامعه پزشکی تسلیت گفت.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
در پی تقدیر انجمن بین المللی پیوند از دکتر ملک حسینی دانش آموخته پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر گتمیری به ایشان تبریک گفت.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
دكتر كريمي رئیس دانشگاه در دیداری با رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، از روند فعالیتهای این دفتر و همچنین بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری مطلع شد.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
سوپروایزر کنترل عفونت مجتمع بیمارستان امام خمینی در ویدیویی نحوه صحیح استفاده از ماسک های جراحی و غیر جراحی برای کادر درمانی توضیح داد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر عمادی درخصوص رفتارهای مختلف ویروس کرونا، جلسه تیر ماه خانه استاد این بیمارستان به صورت حضوری و مجازی تشکیل شد.
۱۳۹۹ شنبه ۷ تير
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا نیاز هست روزانه اتومبیل خود را ضدعفونی کنیم) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲ تير
هرچند تاکنون ارتباط مستقیمی بین اضافه وزن و خطر ابتلا به کرونا اثبات نشده‌ است اما از آنجایی که در افراد چاق و دارای اضافه وزن، کاهش حجم و عملکرد ریه بیشتر است، لازم است این افراد مراقبت‌ های بیشتری از خود داشته‌ باشند و توصیه‌ های مراجع درمانی معتبر را در راستای حفظ سلامت خود بیش از پیش به‌ کارگیرند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱ تير
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان ضایعه درگذشت استاد پیشکسوت گروه پاتولوژی بیمارستان امام خمینی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ خرداد
قائم مقام رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، کسب جایزه سالانه پزشک بالینی بین المللی انجمن متخصصان بالینی غدد درون ریز آمریکا را به دکتر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم و استاد ممتاز دانشگاه تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ خرداد
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، کسب جایزه سالانه پزشک بالینی بین المللی انجمن متخصصان بالینی غدد درون ریز آمریکا را به دکتر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ خرداد
نخستین محموله کمک‌های اقلام بهداشتی برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ برای توزیع در بیمارستان‌ها و خوابگاه ها و واحدهای اداری دانشگاه توسط دفتر دانش آموختگان و با حمایت مالی بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تهیه و توزیع شد.
۱۳۹۹ شنبه ۳۱ خرداد
دکتر سید منصور گتمیری، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات نفرولوژی، دانشیار بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های کلیه دانشگاه در برنامه زنده رادیو سلامت، برنامه تخصصی سپهر دانش با دکتر سیما بیژنی کارشناس برنامه، در مورد وضعیت بیماران کلیوی منجمله بیماران پیوندی و دیالیزی گفت و گو کرد.
۱۳۹۹ شنبه ۲۴ خرداد
در جلسه کمیته علمی سمینار سالانه تعهدحرفه ای در خدمات سلامت که روز شنبه 17 خرداد ماه 99 و به صورت مجازی برگزار شد، نظرات و پیشنهادهای اعضای کمیته در مورد برگزاری سیمنار تعهدحرفه ای به صورت حضوری یا غیرحضوری و همچنین موضوعات مطرح شده در پانل ها و تغییرات آنها و نحوه ارایه مطالب هر پانل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
در این جلسه مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده های تابعه، به ارائه گزارش عملکرد دانشکده های خود درخصوص مبارزه با بیماری کرونا پرداختند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
معاون فرهنگی دانشگاه گفت: از معضلات کشور در زمینه نبود مالیات کافی بر دخانیات است و ایران کمترین مالیات بر سیگار را دارد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
دکتر سیمین ناصری و دکتر محمدعلی منصورنیا اعضا هیئت علمی دانشکده بهداشت به عنوان یک درصد دانشمندان برتر پر استناد جهان در ماه می 2020 معرفی شدند.
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش برای پیشگیری از ابتلا به کووید 19 در محیط های کار چگونه از خود مراقبت کنیم) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد
محمد عبدی زاده، کارگردان سینما جزئیات تولید مستند «روایت شفآ» با موضوع ویروس کرونا را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تشریح کرد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت
به مناسبت سالروز رحلت حضرت خدیجه(س)، به همت معاونت فرهنگی و بنیاد حامیان دانشگاه، با دکتر فاطمه نوغانی و دو تن از بانوان خیر دانشگاه به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۵ ارديبهشت
دکتر علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس به مناسبت روز استاد به دکتر حسین ملک افضلی بنیان‌گذار شبکه‌های بهداشتی کشور و استاد ممتاز پیشکسوت گروه آمار و اپیدمیولوژی دانشگاه پیام داد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱ ارديبهشت
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت فرارسیدن روز استاد این روز را به تمامی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۹ شنبه ۱۳ ارديبهشت
دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه، با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز استاد را تبریک گفت.
۱۳۹۹ جمعه ۱۲ ارديبهشت
دکتر عباسعلی کریمی، در نامه ای با قدردانی از مشاوره‌های اندیشمندانه، مشفقانه و صادقانه دکتر همایون امینی در حوزه ریاست دانشگاه با استعفای او موافقت کرد.
۱۳۹۹ شنبه ۳۰ فروردين
خانم هاي خوش سليقه ي آشنا به فن خياطي می توانند با تهيه ماسك خانگی و هدیه به دوستان آشنایان، در کاهش انتقال ویروس کرونا به دیگران قدم موثری بردارند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۵ فروردين
سازمان بهداشت جهانی نوشت: کاملاً واضح است که بدون وجود پرستاران، هیچ پاسخی برای مشکلات مرتبط با کوید 19 وجود نداشت
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين