کانون پزشکان ورودی 1358
تصویر جدید دانشکده پزشکی تصویر قدیمی دانشکده پزشکی
تصویر جدید دانشکده پزشکی
تصویر قدیمی دانشکده پزشکی
۱۳۹۸ سه شنبه ۸ بهمن
دکتر وسکویی گفت: بنیاد حامیان دانشگاه نقش یک حمایتگر برای دفتر امور بانوان دانشگاه دارد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
جلسه بهمن ماه اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) روز ۴ شنبه دوم بهمن ماه در خانه استاد مجتمع با سخنرانی علمی دکتر محرز در خصوص آنفلونزا تشکیل شد.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
مدیر امور مالی دانشگاه گفت: دغدغه همه کسانی که در امور خیرین فعالیت میکنند این است که تلاششان در تامین تجهیزات بیمارستانی و تامین نیازهای دانشجویان بهترین نتیجه را داشته باشد.
۱۳۹۸ جمعه ۴ بهمن
دكتر گتميري مسئول تاسيس بنياد حاميان دانشگاه تاكيد كرد در همايش روز نيكوكاري در سيزدهم اسفندماه الگويي جديد از حمايت ارايه خواهد شد. 
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
دکتر مسلم بهادری، در پیامی درگذشت استاد دکتر محمد حسن خالصی، استاد بازنشسته و از پیشکسوتان گوش و حلق و بینی را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي
در نشست رابطین خیرین با مسئول بنیاد حامیان دانشگاه و مدیر امور مشارکت های مردمی برلزوم بستر سازی برای جذب خیرین تاکید شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
در نشست رابطان خیرین دانشگاه جزئیات برگزاری هفتمین همایش تجلیل از خیرین و حامیان دانشگاه بررسی شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
جلسه دفتر ارتباط با دانش آموختگان با نمایندگان دفتر در بیمارستانها با حضور استاد بهادري برگزار شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي
دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در پی شهادت سردار رشید اسلام، شهید قاسم سلیمانی و یاران همرزمش پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ دي
دکتر مسلم بهادری، در پیامی درگذشت استاد دکتر محسن محسن زاده کرمانی، استاد بازنشسته و از پیشکسوتان چشم پزشکی بیمارستان فارابی را تسلیت گفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ دي
جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها با دستور جلسه برگزاری سمینار تعهدحرفه ای و برگزیدگان بخش جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری برگزار شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي
مراسم نکوداشت مرحوم استاد هبت‌الدین برقعی، استاد پیشکسوت گروه گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن، در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي
در هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد، با حضور رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و رییس جهاددانشگاهی از 10 استاد برجشته دانشگاه تفدیر شد.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ آذر
قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان در شب دومین سالگرد درگذشت زنده یاد استاد یلدا سروده ای با عنوان «شیشه می در شب یلدا شگست» به این استاد فقید هدیه کرد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲ دي
مراسم دومین سالگرد مرحوم استاد یلدا با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتررضا رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی و جمعی از اساتید، رزیدنت ها، اینترن ها، دانشجویان بخش عفونی و خانواده آن زنده یاد برگزار شد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲ دي
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان با ارسال پیامی، درگذشت استاد پیشکسوت گروه چشم پزشکی دانشگاه را به خانواده استاد، جامعه پزشکی و متخصصین چشم پزشکی کشور تسلیت گفت.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ دي
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه، با دكتر سيد علي احمدي ابهري، استاد پيشكسوت دانشگاه و از چهره‌هاي صاحب‌نام روان‌پزشكي كشور گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه، با دکتر صلحی ، فلوشیپ روان درمانی بیمارستان روزبه گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه،با دکتر امینی گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه،با استاد میرسپاسی گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه،با استاد فربد فدایی گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه، با دکتر یحیوی رئیس بیمارستان روزبه گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده استاد دکتر ضرغامی دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در ششمین نشست مکتب رزبه،با استاد صنعتی گفت و گویی انجام شده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
در پی تجلیل از خدمات ارزنده دکتر مهران ضرغامی، دانش آموخته مکتب روزبه و استاد روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دفتر دانش آموختگان دانشگاه با وی گفت و گویی انجام داده که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
همزمان با نخستین همایش سالانه روان پزشکی بیمارستان روزبه با عنوان تاریخ روان پزشکی در ایران،ششمین نشست مکتب روزبه و نکوداشت استاد دکتر مهران ضرغامی برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ آذر
در پی درگذشت دکتر هیت الدین برقعی استاد پیشکسوت گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه پیام تسلیتی ارسال کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
مسئول دفتر دانش آموختگان بیمارستان روزبه، دکتر ضرغامی را نمونه کامل یک معلم، پژوهشگر و مولف دانست . قرار است در ششمین مکتب روزبه (21 آذر 98) ازخدمات ارزنده وی در امر آموزش و پژوهش تقدیر به عمل آید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
دکتر جوادیان دامپزشک و استاد پیشکسوت گروه انگل شناسی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با حکیم مهر در حاشیه همایش روز مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین حیوان و انسان (13 تیر 89) گفت: به این کار علاقه هم داشتم و در این راه حتی دو بار مالاریا گرفتم و به سالک هم مبتلا شدم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر
رئیس دانشکده بهداشت در مراسم یادبود دکتر عزت الدین جوادیان چهره ماندگار حشره شناسی پزشکی کشور گفت: مرحوم دکتر جوادیان استادی بی ادعا و اخلاق مدار بود که دانش، مهارت فنی و عمر گرانبهای خود را در راه نشر علم، تربیت دانشجویان و خدمت به محرومان صرف کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر زندپارسا درخصوص Heart Attack جلسه آذر ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
کمیته علمی چهارمين سمینار تعهدحرفه ای در نظام سلامت با حضور رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در محل خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل جلسه داد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
درگذشت دگتر عزت الدین جوادیان استاد گروه حشره شناسی دانشکده بهداشت را به همه اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت تسلیت می گوییم.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۲ آذر
نشست دانش اموختگان وردی سال 65 پزشکی در فضایی صمیمی و با ارائه گزارش فعالیتهایی در خصوص بازسازی مدرسه گیلانغرب، برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر
نشست صمیمی دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان پردیس بین‌الملل با جمعی از دانشجویان خارجی در آستانه فارغ‌التحصیلی دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر
در مراسم پنجمین دوره جایزۀ مرحوم علامه طباطبایی(ره) و اولین دورۀ اعطای جایزۀ آئین‌نامه‌های ادبی و قرآنی بنیاد ملی نخبگان از دکتر مسلم بهادری تقدیر شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲ آذر
جشن دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور هیئت رئیسه، مدیران، اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان و خانواده آنان برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها با دستور جلسه گزارش سفر بوداپست و برگزاری سمینار تعهد حرفه ای تشکیل شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان
استاد بهادری رئیس دفتر ارتباط با دفتر دانش آموختگان در نشستی با دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، در خصوص رفع نیازهای دانشجویان ازطریق کمک های دانش آموختگان اعلام آمادگی کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
دکتر گتمیری در چهارمین کنگره یوسرن که از 8 تا 10 نوامبر در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد در مورد مدل ایرانی پیوند کلیه و جایگزینی اهدا کننده ی مبتلا به مرگ مغزی به جای اهدا کننده ی زنده ی غیرفامیل سخنرانی کرد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
دکتر مسلم بهادری، در پیامی درگذشت استاد دکتر انوشیروان هدایت، متخصص جراحي بیمارستان شریعتی را به جامعه دانشگاه تسلیت گفت.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
همزمان با برگزاری چهارمین کنگره یوسرن در تاریخ 17 لغایت 19 آبان در شهر بوداپست مجارستان، اولين گردهمايي دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي تهران مقيم اروپا نیز در محل شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگان در این شهر برگزار شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
چهارمین همایش و جشنواره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی (یوسرن) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۹ آبان
با حضور جمعی از اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با سخنرانی علمی دکتر میری درخصوص کمردرد، جلسه آبان ماه خانه استاد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان
مراسم فارغ التحصیلی دستیاران کودکان دربیمارستان بهرامی برگزار شد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان
مراسم قدردانی از دستیاران برترآزمون بورد تخصصی سال 98 بیمارستان شریعتی برگزار شد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۶ آبان
رئیس دانشکده پزشکی خطاب به رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی گفت: نکات اخلاقی را سرلوحه خودتان در همه امور قرار دهید و اساتید و بزرگان دانشگاه را الگو، تا به بالاترین درجات برسید و در باقی مراحل زندگی مانند اکنون درخشان باشید و مایه افتخار.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
دستیاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در آزمون بورد تخصصی با کسب 40 رتبه از رتبه‌های پنج درصد و ده درصد اول در رشته‌های مختلف، افتخار دیگری را به نام این مجتمع ثبت کردند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دستیاران ورودی 94 بیمارستان فارابی با کسب 5 رتبه از رتبه های اول آزمون دانشنامه تخصصی چشم پزشکی 98 فارغ التحصیل شدند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
رئیس جمهور در آیین آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور با تاکید بر اینکه گسترش فضای کمی دانشگاه بدون کیفیت، مطلوب ما نیست، اظهارداشت: دانشگاه در ایران باید به دانشگاه مهارت محور تبدیل شود. علم، پایه مهارت، پیشرفت و توسعه است و دانشجو باید در کنار علم آموزی، مهارت و نیازمندی های آینده جامعه را بیاموزد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
دکتر بهادری طی حکمی دکتر پرویز نوری دانش آموخته دانشگاه را به سمت مسئول دفتر ارتباط با دانش آموختگان در استان آذربایجان غربی منصوب کرد
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر