کانون متخصصین نفرولوژی
دانش آموختگان گروه نفرولوژی
دانش آموختگان گروه نفرولوژی
  • مرکز تحقیقات نفرولوژی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
  • اخبار
  • همایش
  • مقالات
  • انتشارات
  • اخبار دانش آموختگان
  • اخبار دانشگاه
در حاشیه برگزاری یازدهمین کنگره سالیانه مرکز تحقیقات نفرولوژی و قطب علمی آموزشی نفرولوژی که از تاریخ 2 لغایت 4 دیماه در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد، دانش آموختگان گروه نفرولوژی بیمارستان امام شامگاه سوم دی در یک جمع صمیمی و دوستانه شرکت کردند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي
همزمان با دومين روز از سمينار سه روزه عفونت در بيماران كليوي، مركز تحقيقات نفرولوژي ضيافتي را در موزه تاريخ پزشكي با حضور دانش آموختگان خود برگزار كرد.
۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
مسئول دفتر دانش آموختگان بیمارستان روزبه، دکتر ضرغامی را نمونه کامل یک معلم، پژوهشگر و مولف دانست . قرار است در ششمین مکتب روزبه (21 آذر 98) ازخدمات ارزنده وی در امر آموزش و پژوهش تقدیر به عمل آید.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
دکتر جوادیان دامپزشک و استاد پیشکسوت گروه انگل شناسی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با حکیم مهر در حاشیه همایش روز مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین حیوان و انسان (13 تیر 89) گفت: به این کار علاقه هم داشتم و در این راه حتی دو بار مالاریا گرفتم و به سالک هم مبتلا شدم.
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر
رئیس دانشکده بهداشت در مراسم یادبود دکتر عزت الدین جوادیان چهره ماندگار حشره شناسی پزشکی کشور گفت: مرحوم دکتر جوادیان استادی بی ادعا و اخلاق مدار بود که دانش، مهارت فنی و عمر گرانبهای خود را در راه نشر علم، تربیت دانشجویان و خدمت به محرومان صرف کرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان با موضوع راه‌های اصلاح فرهنگی و نقش اساتید در دانشجو پروری
۱۳۹۸ جمعه ۲۲ آذر
هفته نامه الکترونیکی ندا شماره 51 منتشر شد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر منا نوائی نیگجه: اگر جامعه ای بخواهد در مسیر بالندگی قدم بردارد، باید شرایط را برای حضور بانوان فراهم کند
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر