دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی کنگره دکتر یلدا هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
کنگره دکتر یلدا
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
کد : 75-8241      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۰ اسفند   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۰ اسفند    تعداد بازدید : 289
در مراسم تجلیل از خدمات دکتر رضایت بر انتقال تجریبات ارزنده اساتید الگو به دانشجویان تاکید شد.
در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد، وزارت بهداشت، انجمن نانو فناوری ایران و شرکت های دارویی روز 4 شنبه 16 اسفندماه در تالار ابن برگزار شده بود ابتدا حجت الااسلام والمسلمین حاج آقا دکتر عیسی زاده گفت: من به حضور در مراسمی که با حضور استادان بزرگی چون استاد بهادری و استاد فرهود و دیگر عزیزان افتخار می کنم و خدا را شکر می کنم که در دانشگاه علوم پزشکی تهران در کنار این استادان روزگار را پشت سر می گذارم. 
وی یادآور شد، آنچه که در دانشگاه ماندگار شده است دقیقاً همان نقطه ی شناخت و نقطه ی تزکیه در رفتار یک استاد است که توانسته است برای مدت های طولانی در تاریخ بماند و ماندگار شود و این مهم در رفتار استاد رضایت کاملا مشهود است. 
وی تاثیر گذاری، خستگی ناپذیری و شاگردپروری را از خصوصیت های بارز دکتر رضایت عنوان کرد و افزود: دانشجویان ما برای تربیت نیاز به الگو دارند  وتقدیر از اساتیدی که در عرصه های علمی، اجرایی و مدیریتی الگوهای خوبی برای دانشجویان هستند بسیار باارزش است. 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک به دکتر رضایت برای کسب این موفقیتها یادآور شد، ایشان هر کجا وارد می شوند اثرگذار هستند. خداوند سایه ی این اساتید بزرگ را برسر ما مستدام بدارند و به ما توفیقی بدهد که قدردان این استادان بزرگ و پیشکسوت ما در دانشگاه باشیم.  
دکتر احمدیان رئیس دانشکده فناوری های نوین نیز در این مراسم با تاکید بر با ارزش شمردن برگزاری چنین مراسمی گفت: نیازی که امروز در دانشگاه احساس می شود به جهت این که ما چگونه بتوانیم چنین افرادی را تربیت کنیم و چگونه الگوسازی کنیم و چگونه در دانشگاه جواب بگیریم.
وی  تلاش و پشتکار دکتر رضایت و تعامل با افراد در همه حوزه ها را از ویژگی های ستودنی ایشان عنوان کرد و ضمن تبریک این موفقیتها به دکتر رضایت و خانواده ایشان ابراز امیدواری کرد با برگزار چنین محافلی از ارزش ها و سرمایه های دانشگاه بیشتر استغاده شود و برگزاری جلساتی با حضور این استادان زمینه ساز انتقال تجربیات ارزنده آنان به نسل های بعد فراهم شود. 
دکتر سراج از همراهان و همکاران قدیمی دکتر رضایت نیز در این جلسه درخصوص صفات و ویژگی های دکتر رضایت گفت: یکی از افرادی که در شورای آموزشی دانشگاه در تصویب رشته ها تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ما را پشتیبانی می کردند و یاری می کردند که در وزارت بهداشت به تصویب جلسه برسد و به دانشگاه ما ابلاغ گردد، آقای دکتر رضایت بودند.
وی خاطر نشان کرد من سال های طولانی در خدمت آقای دکتر بودم و این برای من تجربه ای بسیار گران بهایی است که تقریباً از دهه ی شصت با ایشان افتخار آشنایی و همکاری داشته ام و این همکاری ادامه دارد و یک سابقه ی طولانی است که در خدمت ایشان بودم و همیشه آرزو دارم سلامت باشند و هم چنین خانواده ی محترمشان و آرزوی موفقیت بیشتر برای ایشان و دوستان ایشان دارم. 
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان نیز با اشاره به سابقه آشنایی خود با دکتر رضایت گفت: در فرهنگستان علوم پزشکی، ایشان علاوه بر عضویت رسمی در گروه علوم پایه، مسئولیت شاخه ی نانوفناوری از زیرشاخه های نانومدیسین را نیز به عهده دارند. استاد رضایت به علت احاطه ای که به مشکلات علوم پایه در دانشگاه های کشور دارند دو برنامه خیلی منظمی راجع به چالش ها و مشکلات علوم پایه در ارتباط با دانشکده های پزشکی در دانشگاه های ایران ارایه داده اند، که تا حالا دو برنامه را نیز در این مورد اجرا کرده اند. در برنامه ی اخیر چهار پنل درست کردند که یکی از آنها آینده ی علوم پایه و اقداماتی است که باید انجام بدهیم که در این رشته در تولید علم و خدمت  به جامعه موثرتر از سابق باشد. در نانو هم چند برنامه ی همایش دسته جمعی داشتند که با همکاری ستاد نانوفناوری بوده و در همه ی این برنامه ها موفق بودند. 
وی یادآور شد، آنچه در فرهنگستان از ایشان می بینم این است که به رشته اش علاقه مند است، به پزشکی علاقه مند است و مهم تر این که به کشورش علاقه مند است و همه ی اقداماتی که انجام می دهد در جهت اعتلای کشور است. در واقع هر کسی در رشته ای که کار می کند اگر با علاقه کار کند می تواند موثر باشد چنان که به کمک دکتر رضایت و همکارانش در ستاد نانو فناوری و نانو مدسین خیلی از خدمات انجام شده است و اطلاع دارم در این رشته یعنی در نانوفناوری در زمره ی کشور های مهم جهان هستیم  و این به همت استاد دکتر رضایت و همکارانش در ستاد نانو و در دانشکده های مختلف از جمله در دانشگاه های علوم پزشکی تهران است.
دکتر بهادری ضمن تبریک به دکتر رضایت افزود: بدون شک موفقیت های آقای دکتر رضایت به پشتیبانی خانواده یشان بوده تا بتوانند شبانه روز فعالیت کنند و من به ایشان و خانواده ی ایشان تبریک می گویم.
درپایان این مراسم دکتر رضایت ضمن تشکر از حضار شرکت کننده در مراسم و برگزارکنندگان آن خاطر نشان کرد: برای من خانه و منزلم دانشگاه علوم پزشکی تهران است و اگرچه بنده در پست های مختلف و در جایگاه های متفاوت حضور داشته و ارائه خدمت کرده ام ولی همیشه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و هستم و اگر کاری به اندازه سر سوزنی انجام شده است انجام وظیفه بوده است. ما فدایی این نظام هستیم و هر آنچه که داریم از برکت این نظام و مملکت است.
وی در ادامه ضمن تشکر از خانواده خود در همراهی انجام کارهای بزرگ یادآور شد، واقعیت این است که اگر در خانواده فردی موفقیت هایی کسب نموده باشد این مستلزم حمایت سایر افراد بخصوص همسر و همراه او در تمام سختی هاست و اگر من کاری انجام داده ام که شایسته تقدیر و تشکر است نتیجه زحمات این افراد است که حامی بنده بودند و باید از این افراد قدردانی شود.
در ادامه دکتر رضایت افزود: باید بیشتر قدر سرمایه های ملی و نیروهای انسانی را دانست و این اصلاً مطلب خوشایندی نیست که افراد پس از سالیان طولانی خدمت  در جامعه، گله مند و دل شکسته از بی مهری افراد آن مجموعه را ترک نماید. من افتخار داشتم که در خدمت افراد بزرگی که برای این کشور کار کرده اند باشم و  به نظرم لازم است که بیشتر قدردان زحمات افراد و این سرمایه های با ارزش کشورمان باشیم  واین خصلت قدردانی و تشکر به کررات  در دین ما سفارش شده و بهتر است این خصلت پسندیده در بین ما زنده بماند و حفظ گردد.
در پایان دکتر رضایت این نکته را خاطر نشان کرد که بنده همواره به شاگردان خود توصیه می کنم که در کنار درس ها به یادگیری مهارت و مطالعه در زمینه های مختلف نیز بپردازند و زیاد مطالعه کنند و بنده نیز خود به این نکته عمل کرده و اهل مطالعه به خصوص در حیطه ادبیات هستم و شعر تاثیر گذار شاعر بزرگ ه.ا.سایه که باعث تحول در زندگی بنده و تغییر مسیر زندگی بنده شد که این بیت این بود: دل من چه حیف بودی که چنین ز کار ماندی/ چه هنر به کار بندم که نماند وقت کاری 
لازم به توضیح است که در طول مراسم تعدادی از حاضرین از ویژگی های دکتر رضایت صحبت کردند همچنین گزیده های صحبت های استادان، همکاران و دوستداران دکتر رضایت پخش شد و مجریان مراسم با اهدای لوح و هدایا از خدمات ارزنده و ماندگار دکتر رضایت تقدیر کردند. عکس یادگاری نیز پایان بخش این مراسم به یادماندنی بود.
 
 
نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت