دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی کنگره دکتر یلدا هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
کنگره دکتر یلدا
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • جشن فارغ التحصیلی دانشجویان در سال 98
کد : 75-8362      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ آبان   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ آبان    تعداد بازدید : 371
روز چهارشنبه دوم آبان ماه 97 مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) میزبان جمعی از استادان خود بود که با حضور خود در این مجتمع ارتباط با متخصصین جوان هم رشته خود را حفظ کرده اند.
 
این نشست در بخش اول در خانه استاد مجتمع  و در بخش دوم در تالار شهید مجتمع با حضور دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، دکتر رزم پا مسئول دفتر ارتباط با دانش آموختگان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و تعدادی از استادان، فراگیران و اساتید پیشکسوت مجتمع بیمارستانی امام خمینی تشکیل شد.
در ابتدای جلسه دکتر حکمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه خاطر نشان کرد: برای برگزاری بهتر این نشست ها بهتر است برنامه ریزی داشته باشیم و همانطور که مد نظر مسئولین مجتمع است این جلسات باید با مشارکت خود استادان و با استفاده از نظرات ارزشمند استادان و تجربیات موفق آنان در گذشته برنامه ریزی و برگزار شود. 
وی تاکید کرد همه کسانی که در امور خود موفق بوده اند برنامه ریزی دقیقی متناسب با نیاز جامعه داشته اند وبا تلاش و سازماندهی درست توانسته اند برنامه خود را به درستی اجرا نمایند.
در ادامه این جلسه دکتر سوزان حجت یکی از دانش آموختگان ورودی 53 دانشکده پزشکی نیز گزیده ای از فعالیت های خود با مشارکت موسسه خیریه مکسا و حمایت هایی که این موسسه در حوزه های رواشناسی، پزشکی، پرستاری و فیزیوتراپی به بیماران سرطانی ارایه می دهد از اساتید پیشکسوت حاضر در جلسه دعوت به مشارکت با این خیریه کرد. 
دکتر حجت که پیش ازاین پیگیر مقدمات همکاری موسسه مذکوز با مجتمع و حمایت از بیماران سرطانی این مرکز بود در ادامه ابراز امیدواری کرد خدماتی که این موسسه به بیماران سرطانی ارایه می دهد مشکلات این بیماران کاهش یافته و دوران پایانی زندگی خود را با دغدغه کمتری سپری نمایند.
در بخش دوم این نشست که در تالار شهید مجتمع برگزار می شود دکتر حکمی به نمایندگی از استادان پیشکسوت حاضر خطاب  به دانشجویان و دستیاران جوان گفت: دیدار شما در این مکان مرا به یاد دوران دانشجویی درست زمانی که در این محل در محضر استادان بزرگی قرار داشتیم می اندازد. امروز پس از 40 سال خوشحالم که در حالی در این جایگاه قرار دارم که نسل های جدید که آینده ساز کشور هستند در مقابلم نشسته اند. 
وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای افرادی که تازه در مسیر پزشکی گام برداشته اند از آنان خواست تا نهایت تلاش خود را برای سربلندی نام کشورمان ایران داشته باشند و فراموش نکنند که موفقیت خود را مدیون این سرزمین کهن و ماندگار هستند.
در ادامه دکتر صابری متخصص جراحی مغز و اعصاب دانشگاه به معرفی بیمار59 ساله مبتلا به مشکل ضایعه مغزی، مراحل تشخیص و درمانی های ارایه شده پرداخت.
توضیح این که در این نشست دکتر درخشان متخصص داخلی، دکتر شهزادی جراح قلب، دکتر حکمی جراح قفسه سینه، دکتر علمدار رادیولوژیست، دکتر یحیی پورخامنه متخصص بیهوشی، دکتر جمالی زواره پاتولوژیست، دکتر قربان دایی متخصص بیهوشی، دکتر سرداری متخصص رادیوتراپی- انکولوژی و دکتر مظاهری متخصص انکولوژی مجتمع بیمارستانی امام شرکت داشتند. 
 
نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت