روز ولایت مبارک توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
روز ولایت مبارک
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8491      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير    تعداد بازدید : 318
دکتر هادیان رئیس دانشکده توانبخشی در پیامی، ضمن آرزوی موفقیت برای فارغ التحصیلان، تاکید کرد، قدر خود و ارزش دانشگاه محبوبتان را که بهترین دانشگاه منطقه است، بدانید و هرگاه مشغول به کار شدید، نمایشگر توان دانشگاه خود باشید.

گالری عکس
جشن یکپارچه فارغ‌التحصیلان دانشکده توانبخشی دانشگاه، از ساعت 19 روز سه شنبه 11 تیر 98 در حیاط این دانشکده برگزار شد.
دکتر اولیایی معاون دانشجویی دانشکده توانبخشی، ضمن تبریک به دانشجویان و خانواده هایشان گفت: در این روز به یاد ماندنی به شما دانشجویان عزیز چند توصیه می کنم، اول اینکه، اصول اخلاق حرفه ایی را رعایت کنید چون بدون رعایت این مهم، اجری در کارهایی که می کنید نخواهید یافت. از یافته های خود در درمان بیماران به خوبی استفاده کنید تا در تمامی درمانهای خود موفق باشید.
وی با تاکیدبر بهره مندی از توصیه های اساتید به دانشجویان گفت: آینده ازان شما است سعی کنید از تمامی دانشی که اساتید به شما آموخته اند بهره بگیرید چون شما به عنوان سفیران و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران هستید و با خدمتی که با اتکا به آموخته های خود می کنید جایگاه این دانشگاه را ارزشمند تر خواهید کرد.
معاون دانشجویی دانشکده با بیان اینکه ارتباط خود را با دانشکده و دانشگاه حفظ کنید و عضو فعال دفتر دانش آموختگان باشد، اظهار کرد: تعامل خود را بادانشکده قطع نکنیدتا هم شما از امکانات دانشکده استفاده کنید هم دانشکده از توانمندی های شما برای ارتقا بهره مند شود.
در ادامه مراسم، تندیس و لوح تقدیر به استاد برتر و نفرات برگزیده فارغ التحصیلان رشته گفتار درمانی اهدا شد.
سپس گروه موسیقی محنوا که از دانشجویان دانشکده توانبخشی، دندانپزشکی و پزشکی بودند اجراهای متنوعی برگزار کردند.
در ادامه، دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه،ضمن خیرمقدم به دانشجویان و قدردانی از خانواده‌هایشان  گفت: امروز را به همه شما دانشجویان و فارغ التحصیلان تبریک می‌گویم، همین‌طور به خانواده‌هایتان و استادان به‌ واسطه موفقیت شما که نتایج زحمات چندساله خود را مشاهده می‌کنند.
وی ادامه داد: در واقع بنده حامل پیام استاد بهادری هستم، که این روز بزرگ را به شما تبریک گفته و آرزوی بهترین ها را برای شما دارد.
دکتر گتمیری با بیان اینکه، فارغ التحصیلی و دانش آموختگی موضوع بسیار مهمی است، تصریح کرد: این افتخاری که از مدیریتی معتبر و دانشگاهی شاخص به شما رسیده نباید با فارغ التحصیلی پایان یابد . این دانشگاه نیازمند  دانش و مهارت هایی است که به شما آموخته تا در ارتقا و پیشرفت سطح علمی خود از توانمندی هایتان بهره مند شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امسال بنیاد حامیان دانشگاه برای حمایت و کمک های مالی و معنوی به منظور ارتقاء دانشگاه تاسیس شده که عمده این حمایت ها از طرف دانش آموختگان دانشگاه در سراسر کشور و حتی خارج از کشور صورت می گیرد.
دکتر گتیمیری افزود: البته حمایت ها فقط مادی نیست بلکه شما می توانید از ابتدای دانشجویی با طرح ایده و فکر نو، عضو موثری از مجمع حامیان دانشگاه باشید و گام بلندی برای تحقق اهداف علمی و ملی دانشگاه علوم پزشکی تهران بردارید.
 وی افزود: امروز همه شما عضوی از دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه هستید و از همه شما دعوت می‌کنیم ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنید و ما را در جریان فعالیت‌ها و اقدامات خود قرار دهید.
در ادامه مراسم، دکتر اولیایی پیام تبریک دکتر هادیان رئیس دانشکده توانبخشی که به علت کسالت حضور نداشت را قرائت کرد، متن تبریک به شرح ذیر است:
به نام خدا
از قول من دانش آموختگی دوستان را تبریک و شاد باش بگویید، به آنها بگویید، شما راه یافته به جامعه از دروازه دانشگاه علوم پزشکی تهران هستید قدر خود و ارزش دانشگاه محبوبتان را که بهترین دانشگاه منطقه است را بدانید، و هرگاه مشغول به کار شدید، نمایشگر توان دانشگاه خود باشید متاسفانه به دلیلی نتوانستم در خدمت شما باشم، سلام بر دانش آموختگان، سلام بر ره یافتگان دانشکده توانبخشی به جامعهو سپاس ویژه از دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه که در جشن ما شرکت کردند. سلام به فارغ التحصلان، سلام به ره یافتگان جوان به جامعه.

مراسم قرائت سوگندنامه
در بخش پایانی مراسم دکتر حسین باقری مدیر گروه فیزیوتراپی، ضمن تبریک به تمامی دانش‌آموختگان دانشکده، سوگندنامه توانبخشی را قرائت کرد.
بخش پایانی برنامه، اجرای موسیقی زنده توسط چند تن از دانشجویان دانشکده با پذیرایی شام و کیک بود که ساعت 22 به پایان رسید.

اسامی استاد و دانشجویان برتر دانشکده
دکتر قاسم محمدخانی استاد برتر
دکتر سارافریدون نیا phd فیزیوتراپی
فریدون کامران کارشناسی ارشد گفتار درمانی
مریم امیری جهرمی کارشناسی
ویدا رحیمی رشته شنوایی شناسی
پیمان زمانی رشته گفتار درمانی
مریم امیری جهرمی کارشناسی ارشد شنوایی شناسی

خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی، ایرج نعمتی

 

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت