روز ولایت مبارک توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
روز ولایت مبارک
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8503      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير    تعداد بازدید : 300
جشن دانش‌آموختگان دانشکده بهداشت با تقدیر از استاد ممتاز و پیشکسوت و همچنین دانش آموختگان برتر این دانشکده برگزار شد.


این جشن عصر چهارشنبه 19 تیر 98 ، به همت دفتر دانش‌آموختگان دانشکده بهداشت، معاونت دانشجویی و فرهنگی و همراهی دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.
دکتر اکبری ساری، رئیس دانشکده ضمن تبریک به دانش‌آموختگان و آرروزی موفقیت برای آنها گفت: این موفقیت حاصل تلاش سال ها زحمت شما است که توانستید از دانشکده ایی که یکی از بهترین دانشکده های بهداشت دانشگاه های علوم  پزشکی کشور و به نوعی دانشکده مادر در بین بیش از 40 دانشکده بهداشت کشور است، فارغ التحصیل شوید.
وی با اشاره به فارغ التحصیلی بیش از 10 هزار دانشجو از این دانشکده، تصریح کرد: امروز در اقصی نقاط کشور شاهد خدمات ارزنده ی فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران هستیم.
دکتر اکبری ساری یاد و خاطره اساتید فقید دانشکده بهداشت را گرامی داشت و افزود: مرحوم استاد یلدا همیشه می گفتند،انسان ها یا موثرند یا تاثیرپذیر، امروز شما با افتخار فارغ التحصیلی از این دانشکده و داشتن علم و دانش و اندیشه می توانید از تاثیرگذاران حیطه سلامت باشید، سلامتی که بدون داشتن آن، ادامه زندگی و فعالیت برای انسان ها جذاب نخواهد بود.
وی با بیان اینکه دانش آموختگان این دانشکده در زمینه بهداشت عمومی نظام سلامت کشور بسیار تاثیرگذارند خاطر نشان کرد: بیشترین خدمات به قشر محروم جامعه توسط حوزه بهداشت انجام می گیرد. این خدمت صادقانه که با عشق انجام می شود تا چهره سختی را از جامعه محروم بزداید موجب بالندگی و افتخار دانشکده بهداشت است.
دکتر اکبری ساری افزود:برای تمامی شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم  ارتباط  خود را با دانشکده حفظ کنید و همواره با در نظر گرفتن رسالت و نقش خود در جامعه، برای ارتقا سلامت گام بردارید.
نمایش کلیپ معرفی دانشکده بهداشت بخش بعدی برنامه بود که پس از آن، دکتر نیکزاد عیسی زاده نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت سخنان خود را آغاز کرد و گفت: خداوند در نخستین سوره ای که در آن با انسان ها سخن گفته موضوع و مفهوم خواندن و نوشتن و کامل شدن را با مفهوم کرامت، عزت و بزرگی مرتبط کرده است.
وی افزود: آنهایی که اهل شناخت و اندیشه اند چه عزتی بالاتر از این که شاگردان خداوند متعالند و کرامت را با خدمت به بندگان خدا به دست آورده اند چون کرامت فقط یک مقوله معنوی محض نیست، بلکه خدمت به خلق موجب تحقق کرامت انسانها می شود.
دکتر عیسی زاده با بیان اینکه، اکنون که با فارغ التحصیلی از این مرز علمی عبور کرده اید می توانید با خدمت به مردم به حفظ کرامت جامعه کمک کنید، ادامه داد: عزت انسان ها از کرامت درونی آن ها به دست می آید و زمانی جامعه به عزت می رسد که شما در رسیدن به این امر نقش مهم خود را ایفا کنید.
سپس دکتر سید احمدیان دبیر دفتر دانش آموختگان دانشگاه گفت: سلامت هر لحظه توسط دانشگاه های علوم پزشکی کشور در حال تولید است و تولید سلامت  یک کار تیمی است . در این عرصه هر کسی باید نقش خود را ایفا کند و دانشگاه علوم پزشکی تهران با تربیت بهترین ها و ورودشان به جامعه گام مهمی در ارتقا سلامت کشور برداشته است.
وی افزود: دانش آموختگان دانشکده بهداشت را باید سربازان گمنام سلامت نامید چون نتایج خدمت آن ها زمانی مشخص می شود که کاری در حوزه سلامت خراب شده باشد و آنها با خدمات خود ترمیم و حل مشکلات سلامت جامعه را به عهده بگیرند.
دکتر سید احمدیان خاطر نشان کرد: دفتر ارتباط با دانش آموختگان پل ارتباطی میان شما و دانشگاه است. چرا که ما از طریق این دفتر می توانیم میزان خدمات رسانی و دستیابی به اهداف تربیت دانش آموختگان در کشور را بررسی و در خصوص آن برای تصمیم گیری به سیاستگزاران کمک کنیم.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)، که بهترین مردم کسی است که بتواند به دیگران سود رسانده و برای آنها موثر باشد،افزود: برای رسیدن به نقش مهم و کلیدی خود در میزان تزریق سلامت به جامعه همواره در راس مثلثی که دو راس دیگر آن اساتید و خانواده های شما هستند باقی بمانید و با خدمات ارزنده خود نامی نیک به یادگار بگذارید.
اجرای موسیقی زنده توسط گروه آوای هگمتانه، تقدیر از استاد پیش کسوت منتخب و دانش‌آموختگان برتر و قرائت سوگندنامه توسط دکتر پورمند دبیر دفتر دانش آموختگان دانشکده بهداشت بخش پایانی این جشن بود.
اسامی استاد منتخب و دانش آموختگان برتر دانشکده بهداشت به شرح زیر است.
استاد پیش کسوت ، دکتر سید سعید اشراقی
دانش آموخته برتر مقطع کارشناسی ارشد میکروب شناسی، نرجس نوری گودرزی
دانش آموخته برتر مقطع کارشناسی ارشد ویروس شناسی، فرشاد خدا خواه
دانش آموخته برتر مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی، رستم زالوند
دانش آموخته برتر مقطع دکترای آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، دکتر انسیه جمشیدی
دانش آموخته برتر مقطع دکترای حشره شناسی، دکتر فاتح کریمیان
دانش آموخته برتر مقطع دکترای بهداشت محیط، دکتر فهیم امینی تبوک
دانش آموخته برتر مقطع دکترای آمار، دکتر سعید حسام
دانش آموخته برتر مقطع دکترای انگل شناسی، دکتر عارف تیموری
دانش آموخته برتر مقطع دکترای بهداشت حرفه ای،دکتر فریبرز امیدی و دکتر روح اله قاسمی

خبر: مقدم
عکس: وحید مزاجردی

 

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت