روز ولایت مبارک توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
روز ولایت مبارک
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8533      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور    تعداد بازدید : 282
جلسه مسئولین دفاتر دانشکده ها با دستور جلسه برنامه های آغار سال تحصیلی و برگزاری سمینار تعهد حرفه ای در اسفند سال جاری تشکیل شد.


گالری عکس
این جلسه سه شنبه 26 شهریور 98 در سالن شورای دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه با حضور استاد بهادری رئیس، دکتر گتمیری قائم مقام، دکتر سیداحمدیان دبیر و مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده های تابعه دانشگاه برگزار شد.
ابتدا دکتر بهادری رئیس دفتر دانش آموختگان گفت: امیدوارم در سال تحصیلی جدید اقدامات و برنامه های جدی برای هر یک از دانشکده ها و بیمارستانها انجام گیرد.
وی افزود: جشن های فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که پیش از این به صورت یکپارچه برگزار می شود امسال به صورت دانشکده ای برگزار شد و خوشبختانه این جشن ها به همت مسئولین دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده و حمایت و پشتیبانی روسای محترم دانشکده ها برگزار شد و شواهد نیز حکایت از رضایت دانشجویان و مسئولین دانشکده ها را داشت که جا دارد از همه دست اندرکاران آن تشکر و قدر دانی گردد. 
دکتر بهادری ادامه داد: من با قاطعیت می گویم که خدمت در نظام سلامت تنها محدود به پزشک نیست و خدمات پزشکی نیز تنها توسط یک نفره ارایه نمی شود. پزشکی از یک تیم تشکیل می شود. با توجه به تغییر بیماری های هزاره سوم منجمله مشکلات سالمندی، مشکلات مربوط به تشعشعات اتمی که منجر به افزایش بیماری سرطان شده و... درمان ها باید به صورت تیمی انجام گیرد و ما باید در پزشکی هزاره سوم پیشرو شویم.
وی برگزاری جشن فارغ التحصیلی یکپارچه در دانشگاه را موجب آشنایی دانشجویان رشته های مختلف با یکدیگر دانست که در آینده کاری موجب خواهد شد تبادلات علمی و کارهای تیمی یکپارچه ای صورت پذیرد. 
سپس دکتر سید احمدیان دبیر دفتر گفت: استاد بهادری همیشه تاکید دارند که دانشگاه علوم پزشکی تهران تربیت کننده نیروی مولد خدمت سلامت است و اینکه به صورت یکپارچه 1300 نفر نیروی پزشک عمومی و متخصص مولد خدمت از دانشگاهی فارغ التحصیل می شوند مایه افتخار کشور است.
وی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان جشن های فارغ التحصیلی در دانشکده ها، به دستور جلسه این نشست اشاره ای کرد و گفت: استاد بهادری همیشه بر آشنایی دانشجویان از همان ابتدای ورود به دانشگاه با دفتر دانش اموختگان تاکید دارند تا ایجاد ارتباط موجب گسترش تعاملات بین رشته ای شود.
دکتر سید احمدیان تصریح کرد: هر سال در برنامه آغاز سال تحصیلی استاد بهادری در مورد فعالیتهای دفتر دانش آموختگان سخنانی ایراد می کنند و با توضیحاتی که در مورد این دفتر ارائه می دهند موجبات آشنایی دانشجویان جدید را با این دفتر فراهم می کنند.
وی با اشاره به برگزاری سمینار تعهد حرفه ای در اسفند ماه سال جاری اظهار کرد: امسال در سمینار تعهد حرفه ای با برپایی کارگاههای تخصصی توسط دانشکده ها قصد گسترش و توسعه آنرا داریم.
دکتر سید احمدیان همچنین بر ارتباط قوی فارغ التحصیلان با دانشگاه و نیز حمایت دانشگاه از آنها تاکید کرد.
در ادامه هر یک از نمایندگان دفاتر دانشکده ها ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در دانشکده، در خصوص صورت جلسه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و توضیحاتی در مورد برپایی جشن فارغ التحصیلی در دانشکده های خود پرداختند.
سپس دکتر گتمیری قائم دفتر خاطر نشان کرد: چهارمین سمینار تعهد حرفه ای که هرساله در اسفندماه برگزار می شود امسال نیز در اسفندماه برپا خواهد شد و کمیته های اجرایی و تخصصی آن به زودی تشکیل می شود.
وی افزود،  امسال قرار داریم علاوه بر برگزاری سمینار، 4 یا 5 کارگاه تعهد حرفه ای با محوریت دانشکده های تابعه برگزار شود، تمامی فعالیت های مربوط به عناوین، محتوا و سخنرانان علمی در حوزه دفاتر دانشکده ها خواهد بود که تیم اجرایی و کمیته علمی سمینار نیز در این خصوص دانشکده ها را همراهی خواهند داشت. 
دکتر زاهدی مدیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان نیز گفت: سمینار تعهد حرفه ای به یک جشنواره ختم نمی شود بلکه تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان و رول مدل های تعهد حرفه ای قسمتی از این برنامه است. وی افزود: دانشکده ها توجه داشته باشند که اسامی پیشکسوت و نمونه در بحث تعهد حرفه ای را به صورت cv تهیه و به این دفتر ارائه کنند.


خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی


 

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت