روز ولایت مبارک توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
روز ولایت مبارک
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8548      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر    تعداد بازدید : 232
گردهمایی دانش آموختگان ورودی 53 و 54 با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شد.

گالری عکس
مراسم  گردهمایی دانش‏ آموختگان سال 53 و 54 دانشکده پزشکی با مرور خاطرات دوران دانشجویی عصر و شب پنجشنبه 11 مهر 98 در فضایی به یادماندنی با حضور استاد پیشکسوت دانشگاه دکتر بهادری، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و با همراهی جمعی از دانش آموختگان سال  53 و 54 دانشکده پزشکی با همراهی خانواده‌های آنان در باشگاه دانشگاه تهران برگزار شد.
در ابتدا یکی از دانش آموختگان فیلمی ازدوران دانشجویی خود با همشاگردی هایش پخش کرد که مورد توجه همه قرار گرفت.
سپس دکتر رمضان زاده مدیر اجرایی این گردهمایی ضمن خیر مقدم و تشکر از همه حاضرین و خانواده های آنها، یاد و خاطره اساتید درگذشته دانشکده پزشکی و همکلاسی های از دست رفته گروه خود را گرامی داشت و از برگزاری چنین گردهمایی هایی ابراز خرسندی کرد.
دکتر رزم پا مسئول دفتر ارتباط با دانش آموختگان بیمارستان امام خمینی(ره) توضیحاتی در مورد شکل گیری دفتر دانش آموختگان و همچنین حمایت های دانش آموختگان از دانشگاه  ارایه کرد و از تمامی پیشکسوتان و اساتید خواست با حمایتهای مالی خود از دفتر دانش آموختگان این دفتر را در حمایت از دانشجویان نیازمند همراهی کنند.
در ادامه دکتر اسلامی یکی از دانش آموختگان مقیم اصفهان،که علاوه بر حرفه پزشکی هنر نقاشی نیزداشت چهره ی استاد دکتر بهادری را به تصویر کشیده بود که به وی اهدا کرد. او از همکلاسی های خود خواست که عکس چهره ی خود را برای او ارسال کنند تا در جشن آینده چهره شان را با هنر نقاشی خود به تصویر بکشد و برایشان به عنوان هدیه بیاورد.
استاد دکتر بهادری نیز در سخنانی گفت: در ابتدای سخنم از شما می خواهم که بنده را شرمنده گقتار خود نکنید من هم یکی از شما هستم و دانش اموخته دانشگاه تهران با تفاوتی 20 ساله.
وی افزود: با تشکیل شبکه عظیم دانش آموختگان در کل دنیا از جمله ایران کارهای ارزشمندی انجام گرفته است. هر کدام از شما بستر خدمتی مهم برای جامعه هستید. همانطور که می دانید با تاسیس دانشکده پزشکی دانشگاه تهران تعداد محدودی دانشجوی پزشکی وجود داشت ولی امروزه در هر شهر و روستایی دانش آموختگان دانشگاه تهران یا دانشگاههای دیگر در حال خدمت به مردم هستند.
وی افزود: هدف ما تشکیل یک شبکه مرتبط است به خصوص با استفاده از شبکه های مجازی، تا به دنیا نشان دهیم که خدمات دانش آموختگان دانشگاه تهران چیست؟
دکتر بهادری با اشاره به فعالیت های دفتر ارتباط با دانش آموختگان گفت: ما امیدواریم این کار در تمامی دانشکده های پزشکی کشور انجام گیرد و دانش آموختگان بتوانند دفتر alumni را ایجاد کنند.
وی برگزاری گردهمایی دانش آموختگان دوره های مختلف را یکی از فعالیتهای این دفتر عنوان کرد و گفت: تشکیل خانه استاد در بیمارستاهای دانشگاه از دیگر کارهای انجام شده این دفتر است. دیگر اینکه دانش آموختگان ما در شهرهای مختلف پراکنده اند و اطلاعی از یکدیگر ندارند. اخیرا با راه اندازی دفاتر استانی در استان های مازندران، کرمان، قزوین و خوزستان توانستیم این شبکه را گسترش دهیم. برخی از دانش آموختگان اقدام به کارهای ساختمانی منجمله مدرسه کرده اند.
دکتر بهادری تصریح کرد: البته دانشگاه نمی تواند فقط با بودجه دولتی فعالیت کند. با توجه به محدودیت دولت در تامین بودجه، بنیادی تاسیس شده تا با کمک به دانشجویان نیازمند،نوسازی برخی بخش های فرسوده، خرید تجهیزات و ... در راستای اهداف خود قدم بردارد.
وی در پایان گفت: ارزش دانشگاه به دانش آموخته هایش است و با کارهای ارزشمندی که شما انجام می دهید موجب افتخار و مباهات دانشگاه می شوید.
سپس از مدیر اجرایی سال قبل با اهدا هدیه ای نفیس قدردانی شد و دکتر سیاتیری به عنوان مدیر اجرایی گردهمایی سال بعد انتخاب شد.
پایان بخش این گردهمایی که با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شده بود با بازدید از موزه، عکس یادگاری و پذیرایی شام به پایان رسید.

خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت