روز ولایت مبارک توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
روز ولایت مبارک
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8555      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر    تعداد بازدید : 306
در پی تاسیس دفاتر دانش آموختگان و خانه استاد در بیمارستان های دانشگاه، اینبار نوبت به راه اندازی شعبه ای دیگر در بیمارستان رازی رسید که با حضور استاد بهادری و اساتید پیشکسوت افتتاح شد.

گالری عکس
در این مراسم که دوشنبه 15 مهرماه 98 در سالن آمفی تئاتر بیمارستان رازی برگزار شد،دکتر رزم پا رئیس دفتر خانه استاد بیمارستان امام خمینی ضمن بیان خاطراتی از دوران انترنی خود در این بیمارستان، گفت: وقتی پیشنهاد ایجاد دفتر دانش آموختگان و خانه استاد را با خانم دکتر عابدینی مطرح کردم ایشان با روی باز استقبال کرد و با اختصاص اتاقی در پاویون امروز این طرح را محقق ساخت.
وی افزود: دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه با همت و حمایت استاد بهادری تاسیس شد تا پل ارتباطی بین اساتید بازنشسته و پیشکسوتان با خانه دوم خود یعنی دانشگاه باشد.
دکتر رزم پا ادامه داد: این دفتر در چند استان دیگر منجمله، مازندران و آمل شعبه ای ایجاد کرده و راه اندازی در دیگر استانها نیز در حال انجام است تا اساتید با کمک های مادی و معنوی خود دانشگاه را یاری کنند.
وی همچنین از راه اندازی بنیاد علمی فرهنگی استاد دکتر بهادری خبر داد و هدف این بنیاد را حمایت از دانشجویان بی بضاعت و تجهیز خوابگاههای دانشجویی عنوان کرد.
سپس دکتر عابدینی رئیس بیمارستان گفت: از اینکه خانه استاد و دفتر ارتباط با دانش آموختگان در این بیمارستان افتتاح می شود احساس سرافرازی می کنم.
وی ادامه داد: زمانی که دکتر رزم پا پیشنهاد افتتاح دفتر دانش آموختگان و خانه استاد را بیان کرد بنده بسیار خوشحال شدم و موافقت کردم تا امروز با حضور شما عزیزیان این دفتر راه اندازی شود و اساتید پیشکسوت ما بدانند که هرگز آنها را فراموش نخواهیم کرد.
دکتر عابدینی خاطر نشان کرد: انشاالله با راه اندازی ساختمان جدید بیمارستان، واحدی در خور شان اساتید برای انتقال دفتر دانش آموختگان و خانه استاد اختصاص خواهد یافت.
در ادامه دکتر ناظمی از اساتید بازنشسته و پیشکسوت بیمارستان رازی به بیان خاطراتی از دوران دانشجویی و فعالیت خود در این بیمارستان به عنوان هیات علمی بیان کرد.
دکتر بهادری رئیس دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه نیز در سخنانی گفت: بسیار خوشحالم که دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه توانست در یکی دیگر از بیمارستان های مهم دانشگاه شعبه ای ایجاد کند. دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه از 12 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده و امروز برای افتتاح شعبه ای از این دفتر و همچنین افتتاح خانه استاد در خدمت شما هستیم.
وی افزود: بیمارستان رازی قدیمی ترین بیمارستان پزشکی آموزشی کشور است که در ابتدا یک بیمارستان عمومی  ولی کار اصلی آن بیماری های پوست بوده و هنوز هم به عنوان تنها بیمارستان پوست کشور شناخته می شود و جایی است  که تمامی استادان از این بیمارستان به بیمارستانهای دیگر راه یافته اند. جوانانی که در این بیمارستان در رشته های مختلف تخصصی پوست فعالیت می کنند در نوع خود بی نظیرند.
دکتر بهادری در ادامه سخنان خود گفت: باید قبول کرد بازنشستگی در پزشکی وجود ندارد و کسی که 30 الی 40 سال خدمت کرده  و گنجینه ای از علم و تجربه در خود دارد جواهری است که دانشگاه، مردم و بیمارستان باید بتوانند از تجربیاتش استفاده کنند.
وی با بیان اینکه، دفتر ارتباط با دانش آموختگان با هدف فراهم کردن امکانات و افتتاح شعبه های این دفتر و افتتاح خانه استاد در مراکز تحت پوشش دانشگاه در نظر دارد ارتباط اساتید بادانشگاه و محل خدمت خود را حفظ کند، تصریح کرد:. استادان ما نمونه هایی منحصر به فرد در کشور هستند و دانشگاه خانه آنها است پس نباید خانه خود را ترک کنند.
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه گفت: ما در شهرهای مازندران، آمل و بابلسر و حتی در کشور مجارستان در دانشگاه سملوایز نیز دفاتری راه اندازی کرده  و قصد داریم این دفاتر را گسترش دهیم.
دکتر دولتی و چند تن دیگر از پیشکسوتان نیز در سخنانی دانشگاه را خانه دوم نامیدند و تمامی خاطرات خوب خود را با بودن در این دانشگاه مرور کردند.
در ادامه این مراسم، دکتر مرتضوی حکم مسئولیت دفتر دانش آموختگان و خانه استاد بیمارستان رازی را از استاد بهادری دریافت کرد.
گرفتن عکس یادگاری در سالن آمفی تئاتر، بریدن روبان افتتاح خانه استاد و ضیافت نهار از برنامه های پایانی این مراسم بود.

خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت