توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • شهدای سلامت
 • سرکار خانم دکتر مهدخت پورمنصور به پاس سالها خدمت
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8574      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان    تعداد بازدید : 1230
مراسم فارغ التحصیلی دستیاران کودکان دربیمارستان بهرامی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، مراسم فارغ التحصیلی دستیاران کودکان این مرکز، دوشنبه 13 آبان 98 با حضور دکتر یوسف مجتهدی رئیس بیمارستان، دکتر هوشنگ پورنگ استاد پیشکسوت جراحی کودکان و سایر اساتید، مسئولان و حامی مالی این مراسم برگزارشد.
درابتدای این مراسم دکتر سید حسین میرلوحی فوق تخصص ریه کودکان ضمن آرزوی موفقیت برای همگان، اظهار داشت: دستیاران و همکاران خوبی در این مرکز داشتم و از زحماتشان تشکر می کنم.
در ادامه دکتر مجتهدی ضمن  اهدای هدیه به دکتر میرلوحی، از حس خوب و تلاشهایی که در این مرکز داشت قدردانی و برای دکتر قاسم پورآرزوی موفقیت کرد.
 
جایگاه هریک از دستیاران به عنوان یک برند
سپس رئیس بیمارستان گفت: کسب 3 رتبه برتر دستیاران این مرکز نسبت قابل قبولی از کل دستیاران است و من آرزوی سربلندی و درخشش بیشتر در آینده دارم.
در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دستیاران فوق تخصص هماتولوژی، آنکولوژی و جراحی، اظهار کرد: دستیاران سال 3 کودکان مشکلات بیشتری نسبت به بقیه داشتند و در مورد امتحان نهایی استرس فراوانی را متحمل شدند، گروهی از دستیاران سال 4 هم با همین مشکل مواجه بودند، نهایتا تمام این سختی ها و استرس ها  به پایان می رسد و چیزی جز خاطره ها باقی نمی ماند.
وی با بیان اینکه  بیمارستان بهرامی از جمله بیمارستانهای قدیمی ایران و تهران است و این محیط با تلاش های اساتید بنا شده و فعالیت در این بیمارستان تجربه ای مفید برای همگان است، از دستیاران خواست که بیمارستان بهرامی را خانه خود بدانند و این بیمارستان مفتخر است که حداقل سالی 2 بار میزبان آنان باشد و یاد آوری کرد که حتما از اوضاع بیمارستان باخبر باشند و در جریان مشکلات بیمارستان قراربگیرند.
در پایان دکتر مجتهدی گفت:  از دکتر قوامی به عنوان یکی از بانیان این بیمارستان،  برای حضور در مراسم دعوت کرده بودیم ولی بدلیل کسالت  نتوانست در این مراسم حضور داشته باشد، دکترقوامی ضمن عذر خواهی از عدم حضور، پیام تبریک و تشکر خود را اعلام کرد.
 
همکاری و همدلی گروه کودکان،  مهمترین عامل موفقیت درمان بیماران
سپس دکتر پورنگ با یاد آوری خاطرات خود در بیمارستان بهرامی گفت: از فرصت بدست آمده برای حضور دراین مراسم خوشحالم و از زحمات اساتید پیشکسوت استاد مختارزاده، استاد قوامی، استاد محرابی، پروفسورعزیزی در راه اندازی بخش جراحی قدردانی می کنم.
وی اشاره کرد: هیچکدام از بیمارستان های ایران سابقه ای مانند بیمارستان بهرامی ندارد و این بیمارستان سالهاست که در حال تربیت دانشجویان پزشکی، تخصص کودکان، فوق تخصص کودکان و جراحی کودکان است و در سراسر دنیا شناخته شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به سایر اساتید و همکاران توصیه کرد که این پست ها کوتاه مدت هستند و آنچه ارزش دارد همکاری و سازش هیات علمی و سایر همکاران با یکدیگر است  و برای مثال از دکتر سلامتی رئیس اسبق این مرکز یاد کرد که، همه کارکنان بیمارستان، از کارگر تا استاد، از ایشان راضی بودند و درادامه افزود: هیچ وقت زحمات دکتر ناصری، دکتر کامرانی، دکتر علیزاده، دکتر کاوه، پرستاران و سایر همکاران این مرکز را فراموش نمی کنم.
 دکتر پورنگ با یادآوری یکی از شیرین ترین خاطرهایش گفت: چند وقت پیش، تعدادی عکس همراه با یک متن تشکر برایم فرستادند، وقتی آنها را دیدم چشمانم  پر از اشک شد،  در این متن نوشته شده بود: دکتر پورنگ، امشب  جشن تولد 15 سالگی ریحانه است ( ریحانه دختر5 ساله ای بود که دل دردهای شدید  و طولانی مدت داشت و بسیار لاغر شده بود و دوره درمانش در این مرکز 7 ماه به طول انجامید.) من این موفقیت را، مدیون  زحمات و کار تیمی دراین بیمارستان میدانم وآرزوی تندرستی برای همه دارم و از تمام پزشکان  تقاضا دارم به مریض فکر کنند و بدانندکه دعای بیماران و خانواده آنها همیشه موجب لطف و رحمت خداوند به آنان می شود.
دکتر پورنگ در پایان با اهدای لوح تقدیر به همکاران جراحی، دکتر طلوع و دکتر سدید، اززحمات آنان قدردانی کرد.
در پایان این مراسم  لوح تقدیر و هدایایی به سایر  دستیاران دکتر پریسا صادقی راد، دکتر گلنازقاضی زاده، دکترسولماز دشتکار، دکترمعصومه سبحانی، دکتر پور روشنی، دکترفاطمه طهرانی و دکترراضیه مشایخی اعطا شد.

منبع خبر: سایت روابط عمومی دانشگاه

 

نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت