توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا کرونا را جدی بگیریم مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن مدافعان سلامت وطن دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده پزشکی 1319 تاسیس بنیاد استاد بهادری جشن فارغ التحصیلی قرائت سوگندنامه دانشجویان گردهمایی هم اندیشی تعهد حرفه ای تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا دفتر ارتباط با دانش آموختگان
توصیه های بهداشتی در مبارزه با کرونا
کرونا را جدی بگیریم
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
مدافعان سلامت وطن
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
دانشکده پزشکی 1319
تاسیس بنیاد استاد بهادری
جشن فارغ التحصیلی
قرائت سوگندنامه دانشجویان
گردهمایی
هم اندیشی تعهد حرفه ای
تقدیر از اساتید پیشکسوت دانشگاه
افتتاح شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگا
دفتر ارتباط با دانش آموختگان
 • شهدای سلامت
 • سرکار خانم دکتر مهدخت پورمنصور به پاس سالها خدمت
 • گفتگو با دكتر خسرو صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني
 • روش تهیه و دوخت ماسک در منزل
 • گفتگو با دکتر مینو محرز در خصوص کرونا ویروس
 • نحوه صحیح شستن دستها
کد : 75-8816      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر    تعداد بازدید : 55
مراسم آشنایی دانشجویان جدید دانشکده بهداشت شنبه اول آذر 99 به صورت مجازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده بهداشت، این مراسم با حضور دکتر کاظم ندافی رئیس دانشکده بهداشت، دکتر الهام شکیبازاده معاون آموزشی دانشکده، هیئت رئیسه دانشکده، دکتر عادل مظلومی مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده، جمال خاصی‌نژاد نماینده نهاد رهبری در دانشکده، مدیران گروه های آموزشی، استادان دانشکده و دانشجویان ورودی جدید برگزار شد. 
در این مراسم دکتر ندافی با خوش‌آمدگویی به دانشجویان برای ورود به دانشکده بهداشت گفت: در این شرایطِ همه‌گیریِ بیماری کووید19 و برای رعایت مقررات، این مراسم را به صورت مجازی برگزار کردیم. هرچند که بدونِ حضور دانشجویان در دانشکده، این فضا از جنب‌وجوش سال‌های گذشته برخوردار نیست، اما شور، نشاط و پویاییِ علمی در بین شما دانشجویان و اساتید  همچنان وجود دارد و در مسیر پیشرفت علم و دانش قرار دارید.
 
کمک به رفع چالش‌های نظام سلامت.
دکتر ندافی افزود: شما دانشکده ای را انتخاب کرده‌اید که بیش از نیم قرن ارائه خدمات سلامت به جامعه داشته، و سنگ‌بنای آن برای تامین نیازهای بهداشتی و درمانی کشور گذاشته شده است. این دانشکده تنها قطب علمیِ آموزشِ علوم بهداشتی کشور است، و در زمینه تحقیق و پژوهش دارای افتخارات بسیاری است. بنابراین شما نیز با تحصیل خوب در این دانشکده می توانید در ارائه خدمت به جامعه کمک کنید. 
رئیس دانشکده بهداشت گفت: در این زمان که کشور درگیر این بیماری است، دانشکده و گروه های آموزشی برای کمک به حل این مشکل بسیار فعال بوده و تلاش‌های ارزشمندی را در این زمینه ارائه کرده‌اند. وی افزود با توجه به این موضوع در آینده هم تهدیداتی در زمینه بیماری‌ها خواهیم داشت، مثل بیماری‌های غیرواگیر، بیماری‌های نوپدید و بازپدید، آلودگی هوا، بی عدالتی در نظام سلامت و ... . این‌ها چالش هایی هستند که باید با تلاش اساتید، دانشجویان و کارکنان صدیق دانشکده آن ها را به فرصت تبدیل کرده و این دانشکده با ویژگی‌های منحصر به فرد می‌تواند نقش خود را در این زمینه ایفا کند.
دکتر ندافی گفت: در دانشکده بهداشت با وسعت زیرساخت و خدماتی که داریم، بیش از پنجاه رشته مقطع و تعداد زیادی دانشجوی بین الملل و اساتید بسیار ارزشمند، با سابقه درخشان و فرهیخته حضور دارند. همچنین مجلات، آزمایشگاه‌های ملی و مرجع نیز در دانشکده وجود دارد که امیدوارم دانشجویان بتوانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند و مانند گذشته هر پایان‌نامه بتواند برای چالش‌های سلامت کشور راه‌حل ارائه نماید.
 
معرفی فعالیت‌های معاونت‌های دانشکده
در ادامه دکتر شکیبازاده توضیحاتی درباره‌ی روندهای آموزشی و آیین نامه‎های آموزشی ارائه داد. 
سپس دکتر سیمین ناصری، معاون پژوهشی دانشکده درباره‌ی جایگاه دانشکده در تحقیقات و تولید مقاله مطالبی را بیان کرد.
پس از آن دکتر مهدی ناطق پور، معاون دانشجویی فرهنگی نیز توضیحاتی در خصوص توجه به اخلاق و رعایت آن، علم آموزی و نحوه ارائه خدمات در حوزه دانشجویی و فرهنگی ارائه کرد.  
در ادامه دکتر امیر حسین تکیان، معاون بین الملل دانشکده نیز درباره‌ی همه‌گیریِ کووید19 گفت: این نوع روش تحصیل که شما با آن وارد دانشکده شدید جدید است و احتمالا برای شما خاطره خواهد شد. وی به جایگاه بین المللی دانشکده اشاره کرد. 
سپس دکتر ابوالفضل ذاکریان، معاون اداری مالی دانشکده با ذکر این نکته که معاونت اداری و مالی دانشکده به نوعی مستقیم با دانشجویان در ارتباط نیست گفت: ما همیشه در حال کمک به معاونت‌های دیگر دانشکده برای ارائه خدمت هستیم، و دانشجویان سعی کنند از این فرصتی که به دست آورده اند و در این دانشکده مشغول به تحصیل شده اند نهایت استفاده را ببرند. 
 
جایگاه دانشکده بهداشت در کشور و منطقه.
در ادامه دکتر علیرضا مصداقی‌نیا، استاد پیشکسوت دانشکده بهداشت برای دانشجویان تاریخچه‎ی کوتاهی از تشکیل دانشکده و زمینه فعالیت‌های آن گفت و بیان داشت: فعالیت‌های این دانشکده در فیلد بوده و واقعا دانشکده بهداشت در منطقه خاورمیانه و امرو از نظر جایگاه علمی و عملی نمونه بوده و همیشه این دانشکده شروع کننده بوده‌، و به عنوان الگو معرفی شده‌است. امروزه بهداشت و سلامت در مرزها نمی‌گنجد و باید همه با هم در تعامل باشیم. 
وی دانشجویان را به مسئولیت‌پذیری، سخت‌کوشی، رعایت اخلاق حرفه‌ای و اخلاق در زندگی و میهن دوستی فراخواند و برای دانشجویان آرزوی زندگی پربار و با نشاط کرد. 
در پایان نسرین رستمی، دانشجوی دکترای مهندسی بهداشت محیط، و علیرضا رجبی، دانشجوی دکترای مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، به عنوان دانشجویان با سابقه توضیحاتی برای نو دانشجویان ارائه کردند. 
در انتهای مراسم به پرسش های دانشجویان نیز پاسخ داده شد.  
منبع: سایت روابط عمومی دانشگاه
نظر شما :
captcha
 • کانون پزشکان ورودی 1336
 • کانون پزشکان ورودی 1341
 • کانون پزشکان ورودی 1338
 • کانون پزشکان ورودی 1361
 • کانون پزشکان ورودی 63
 • کانون پزشکان ورودی 1365
 • کانون پزشکان ورودی 1364
 • کانون پزشکان ورودی 1367
 • كانون پزشكان ورودی 1370
 • کانون متخصصین پوست
 • کانون دانش آموختگان	داروسازی ورودی 1361
 • کانون دانش آموختگان داروسازی ورودی 1350
 • کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت