دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران
کد : 75-6108      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۳۱ ارديبهشت تعداد بازدید : 2751
6 خردادماه آخرین مهلت مراجعه دریافت لباس جشن فارغ التحصیلی
دانشجویان متقاضی شرکت در مراسم جشن یکپارچه دانش آموختگان حداکثر تا تاریخ 6 خردادماه فرصت دارند جهت دریافت لباس فارغ التحصیلی به دفتر دانش آموختگان مراجعه نمایند.
باتوجه به پایان مهلت ثبت نام شرکت در چهارمین جشن یکپارچه، اسامی مندرج در لیست ذخیره اولیه و ذخیره ثانویه (لینک زیر) جهت دریافت لباس فارغ التحصیلی و کارت ورود به مراسم، می توانند حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ  6/3/94  به دفتر ارتباط با دانش آموختگان مراجعه نمایند باتوجه به تعداد بالای تقاضای دانشجویان برای دریافت کارت میهمان همراه، اولویت با کسانی است که زودتر به دفتر مراجعه نمایند.
به همراه داشتن کارت ملی، کارت دانشجویی و فیش واریزی برای کسانی که تقاضای میهمان همراه دارند الزامی است.
دانشجویانی که اسامی آنها از طریق اطلاعیه های قبلی و در لیست های اصلی اعلام شده بود ولی به هر دلیلی نتوانسته اند جهت دریافت لباس به دفتر دانش آموختگان مراجعه نمایند نیز حداکثر تا 6 خرداد فرصت دارند جهت دریافت لباس و کارت ورود به مراسم اقدام نمایند. پس از پایان مهلت تعیین شده این دفتر هیچگونه مسئولیتی درقبال پذیرش آنان نخواهد داشت.
نظر به اینکه ممکن است تعدادی از افراد لیست پیوست از شرکت در مراسم انصراف دهند و ظرفیت جدید برای داوطلبان جدید بوجود آید، دانش آموختگانی که تاکنون برای شرکت در مراسم ثبت نام نکرده ولی تقاضای شرکت در آن را دارند، می توانند از تاریخ 6 لغایت 9 خردادماه پس از تماس تلفنی و اطمینان از وجود ظرفیت خالی سالن به دفتر ارتباط با دانش آموختگان مراجعه نمایند.
باتوجه به ضرورت برنامه ریزی و تامین امکانات متناسب با تعداد میهمانان و ظرفیت سالن، تاریخ تحویل لباس و کارت ورود به مراسم تمدید نخواهد شد و لذا از دانشجویان گرامی تقاضا می شود هرچه سریعتر نسبت به تعیین وضعیت حضور خود در مراسم اقدام نمایند.  
آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به جشن یکپارچه را از طریق همین سایت دریافت نمائید.
 
لیست ذخیره اولیه
لیست ذخیره ثانویه
آدرس: خیابان قدس، ابتدای طالقانی، ساختمان معاونت غذا و دارو، طبقه اول، دفتر ارتباط با دانش آموختگان،
تلفن: 66418088-66415728