دانشكده توان بخشي
دانشکده توانبخشی پنجمین جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشکده توانبخشی دانشکده توانبخشی
دانشکده توانبخشی
پنجمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
دانشکده توانبخشی
دانشکده توانبخشی
  • پنجمین جشن یکپارچه دانش آموختگان

مراسم جشن دانش آموختی دانشجویان دانشکده به همت دفتر دانش آموختگان و معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشکده با حضور رئيس و معاونین، دبير دفتر دانش آموختگان و جمعي از اساتيد و کارمندان روز چهارشنبه 30 تیر 95 از ساعت 19 تا 22 در محوطه دانشکده برگزار شد.

گالری عکس

در اين مراسم پس از قرائت قرآن كريم و اداي احترام به سرود ملي، دکتر احسنی، دبیر دفتر دانش آموختگان دانشکده به معرفي فعالیتهای دفتر دانش آموختگان پرداخت و گفت: اين دفتر در سال 1385با هدف  ارتباط بین دانش آموختگان با دانشگاه تاسیس شده است و در سالهای اخیر ارتباط بین این دو با توجه با امکانات فضای مجازی بیشتر شده است. وی همچنین اظهار امیدواری کرد با ایجاد برنامه های جدید و متنوع از قبیل راهنمایی جهت اشتغال و معرفی مکان های درمانی به دانش آموختگان ارتباط بیش از پیش شود.
در ادامه دکتر عطارباشی مقدم، رئیس دانشکده با تبریک دانش اموختگی به خانواده و اساتید دانشکده از دانش آموختگان خواست تا با ارائه خدمات دلسوزانه و نیز بینش علمی بالا، سپاس از زحمات آنان را به جا آورند.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد که دانش اموختگان، دانش اموختگی را پایان تحصیلات و علم اندوزی ندانند و خود را فارغ التحصیل محسوب نکنند.
دکتر عطارباشی مقدم همچنین در پایان سخنانش از معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده دکتر مهری،  سهیلا دولتی، مسئول دفتر دانش آموختگان دانشکده، دکتر بهادری، رئیس دفتر دانش آموختگان دانشگاه، مریم زاهدی، مسئول دفتر دانش آموختگان دانشگاه و همکاران دیگر در دانشکده که در برگزاری مراسم همکاری داشته اند، تقدیر و تشکرکرد.
در ادامه این مراسم همچنین از یازده نفر از دانش آموختگان برتر دانشکده در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی با اعطای لوح و تندیس یادبود تقدیر شد.
در پايان نیز دكتر فراهانی معاون آموزشی دانشکده متن سوگند نامه را قرائت كرد و دانش آموختگان با تكرار آن متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای شدند.
شايان ذكر است، اين مراسم با اهداء لوح به دانش آموختگان شرکت کننده، اجراي موسيقي، پذيرايي و صرف شام تا ساعت 22 ادامه داشت.