دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ آبان
 • اخبار
 • مفاخر
 • مقالات
 • پیشکسوتان
 • اخبار دانش آموختگان
 • اخبار دانشگاه
روابط عمموی دانشکده بهداشت،برنامه مراسم تکریم اساتیدو تقدیر از دانشجویان برتر گروه آموزشی بهداشت محیط روز دوشنبه مورخ 20/02/95 ساعت 11 در سالن شورا دانشکده برگزار گردید.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت
دکتر حسن افتخار اردبيلی، در سال 1347 از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصيل شد و تخصص خود را درزمينه بيماری‌های کودکان و MPH اخذ کرد. اين استاد پيشکسوت دانشگاه، در دوره ای که هنوز نگاه جامعه نگر در حرفه پزشکی رواج پيدا نکرده بود، بر مبحث سلامت عمومی متمرکز شد و به‌عنوان عضو هيات علمی دانشکده بهداشت، فعاليت‌های بسيار ارزنده ای در حوزه بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، ارتقاء سلامت و آموزش بهداشت به انجام رساند. در اين گفتگو، دکتر شکيبا زاده از شاگردان استاد و دارای مدرک PHD آموزش بهداشت و استاديار گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ما را صميمانه همراهی کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
در نشستی که روز چهارشنبه 22 مهر 94 با حضور دکتر اکبری ساری، رييس دانشکده بهداشت برگزار شد از دکتر ملک افضلی، استاد ممتاز بازنشسته دانشگاه با اهدای لوح يابود قدردانی به عمل آمد. همچنين لوحی مشتمل بر خلاصه ای از زندگينامه و افتخارات اين استاد ارجمند با همکاری روابط عمومی دانشگاه تهيه و در سالن گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی نصب شد. استاد دکتر حسين ملک افضلی به تقاضای خود چندی پيش به درجه بازنشستگی نايل آمد
۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر
- از سال 46 تا به حال دانشكده بهداشت، فارغ التحصيلان زيادي در تمامي مقاطع داده . پس خوب است كه يك بانك اطلاعات از فارغ التحصيلان اين دانشكده فراهم شود و با روش هايي كه امكان دارد، مشخص شود چه تجاربي دارند و در كجا مشغول به كار هستند و در كل امكان ارتباط با ايشان وجود داشته باشد. دنياي مجازي اين گونه ارتياطات را آسان كرده.
۱۳۹۲ سه شنبه ۳ ارديبهشت
دانشكده ما در بيماريابي فعال است و ما نياز به دانشجويان جوان داريم كه بيماريابي بكنند و نهايتا بعد از بيماريابي اساتيد مجرب بايد تشخيص درست را بدهند و مجموعه اينها سبب مي شود كه ما بتوانيم قضيه پيشگيري را مطرح كرده و بيماري را کنترل كنيم
۱۳۹۰ يکشنبه ۱۱ ارديبهشت
مي خواهم به دانشگاه علوم پزشكي تهران و جناب آقاي دكتر بهادي و ساير دست اندر كاران دفتر دانش آموختگان تبريك بگم . جاي اين دفتر در دانشگاه به عنوان قديمي ترين دانشگاه كشورودر دانشكده خالي بود.چون معمولا دانشگاه هاي بزرگ معولا در دنيا دفتر دانش آموختگان دارند و دانش آموختگان ارتباط تنگاتنگ با دفتر داشته و بسيار به سيستم مالي ،‌اجرايي، و علمي دانشگاهي كه در آن درس خواندند كمك مي كنند
۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۹ اسفند
به همت ۴۵ دانشجو و فارغ التحصیل دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و تعدادی از ارادتمندان ساحت فرهنگ و اندیشه در روستای عبدالجبار در هفتاد کیلومتری شهرستان تبریز نزدیک شهر ورزقان دبستانی به نام مرحوم دکتر عباس شفیعی احداث و دبیرستانی به نام ایشان نامگذاری شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای تقویت فرهنگ تکریم از بزرگان علم و فرهنگ استان همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری را برگزار میکند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت دکتر کشتگر مايه مباهات وغرور علمي ایران را به جامعه ایران بخصوص جامععه پزشكي تسليت گفت.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
شست رییس دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
معاونت غذا و دارو دانشگاه، نشست خبری معرفی کمپین «اصیل بخریم» را با اصحاب رسانه برگزار کرد
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
رییس بیمارستان امام خمینی: مداخله موثر متخصصان موجب نجات جان چند مصدوم زلزله کرمانشاه شد
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
 • وزارت بهداشت
 • دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • دانشکده بهداشت
 • دفتر ارتباط با دانش آموختگان