دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد
 • اخبار
 • مفاخر
 • مقالات
 • پیشکسوتان
 • اخبار دانش آموختگان
 • اخبار دانشگاه
روابط عمموی دانشکده بهداشت،برنامه مراسم تکریم اساتیدو تقدیر از دانشجویان برتر گروه آموزشی بهداشت محیط روز دوشنبه مورخ 20/02/95 ساعت 11 در سالن شورا دانشکده برگزار گردید.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت
دکتر حسن افتخار اردبيلی، در سال 1347 از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصيل شد و تخصص خود را درزمينه بيماری‌های کودکان و MPH اخذ کرد. اين استاد پيشکسوت دانشگاه، در دوره ای که هنوز نگاه جامعه نگر در حرفه پزشکی رواج پيدا نکرده بود، بر مبحث سلامت عمومی متمرکز شد و به‌عنوان عضو هيات علمی دانشکده بهداشت، فعاليت‌های بسيار ارزنده ای در حوزه بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، ارتقاء سلامت و آموزش بهداشت به انجام رساند. در اين گفتگو، دکتر شکيبا زاده از شاگردان استاد و دارای مدرک PHD آموزش بهداشت و استاديار گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ما را صميمانه همراهی کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
در نشستی که روز چهارشنبه 22 مهر 94 با حضور دکتر اکبری ساری، رييس دانشکده بهداشت برگزار شد از دکتر ملک افضلی، استاد ممتاز بازنشسته دانشگاه با اهدای لوح يابود قدردانی به عمل آمد. همچنين لوحی مشتمل بر خلاصه ای از زندگينامه و افتخارات اين استاد ارجمند با همکاری روابط عمومی دانشگاه تهيه و در سالن گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی نصب شد. استاد دکتر حسين ملک افضلی به تقاضای خود چندی پيش به درجه بازنشستگی نايل آمد
۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر
- از سال 46 تا به حال دانشكده بهداشت، فارغ التحصيلان زيادي در تمامي مقاطع داده . پس خوب است كه يك بانك اطلاعات از فارغ التحصيلان اين دانشكده فراهم شود و با روش هايي كه امكان دارد، مشخص شود چه تجاربي دارند و در كجا مشغول به كار هستند و در كل امكان ارتباط با ايشان وجود داشته باشد. دنياي مجازي اين گونه ارتياطات را آسان كرده.
۱۳۹۲ سه شنبه ۳ ارديبهشت
دانشكده ما در بيماريابي فعال است و ما نياز به دانشجويان جوان داريم كه بيماريابي بكنند و نهايتا بعد از بيماريابي اساتيد مجرب بايد تشخيص درست را بدهند و مجموعه اينها سبب مي شود كه ما بتوانيم قضيه پيشگيري را مطرح كرده و بيماري را کنترل كنيم
۱۳۹۰ يکشنبه ۱۱ ارديبهشت
مي خواهم به دانشگاه علوم پزشكي تهران و جناب آقاي دكتر بهادي و ساير دست اندر كاران دفتر دانش آموختگان تبريك بگم . جاي اين دفتر در دانشگاه به عنوان قديمي ترين دانشگاه كشورودر دانشكده خالي بود.چون معمولا دانشگاه هاي بزرگ معولا در دنيا دفتر دانش آموختگان دارند و دانش آموختگان ارتباط تنگاتنگ با دفتر داشته و بسيار به سيستم مالي ،‌اجرايي، و علمي دانشگاهي كه در آن درس خواندند كمك مي كنند
۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۹ اسفند
با حضور رئیس و استادان پیشکسوت دانشگاه، اعضای خانواده و جمعی از دوستداران استاد علی‌اکبر سیاسی، مراسم تجلیل و گرامیداشت این استاد بزرگ دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير
ستاد مرکزی اجرایی انتخابات الکترونیک، به منظور تسهیل در امر انتخابات، مراحل شرکت در انتخابات الکترونیک را تشریح کرد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۹ تير
به همت دانشجویان کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی و با همکاری دفتر دانش آموختگان دانشگاه جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل این دانشکده با دکتر احمدیان دیدار کردند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۹ تير
عبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در عر
۱۳۹۶ شنبه ۷ مرداد
برگزاری دویستمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی
۱۳۹۶ جمعه ۶ مرداد
پنجمین کنگره ملی و دومین جشنواره خودمراقبتی و آموزش بیمار آغاز به کار کرد
۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
 • وزارت بهداشت
 • دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • دانشکده بهداشت
 • دفتر ارتباط با دانش آموختگان