دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ شهريور
 • اخبار
 • مفاخر
 • مقالات
 • پیشکسوتان
 • اخبار دانش آموختگان
 • اخبار دانشگاه
روابط عمموی دانشکده بهداشت،برنامه مراسم تکریم اساتیدو تقدیر از دانشجویان برتر گروه آموزشی بهداشت محیط روز دوشنبه مورخ 20/02/95 ساعت 11 در سالن شورا دانشکده برگزار گردید.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت
دکتر حسن افتخار اردبيلی، در سال 1347 از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصيل شد و تخصص خود را درزمينه بيماری‌های کودکان و MPH اخذ کرد. اين استاد پيشکسوت دانشگاه، در دوره ای که هنوز نگاه جامعه نگر در حرفه پزشکی رواج پيدا نکرده بود، بر مبحث سلامت عمومی متمرکز شد و به‌عنوان عضو هيات علمی دانشکده بهداشت، فعاليت‌های بسيار ارزنده ای در حوزه بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، ارتقاء سلامت و آموزش بهداشت به انجام رساند. در اين گفتگو، دکتر شکيبا زاده از شاگردان استاد و دارای مدرک PHD آموزش بهداشت و استاديار گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ما را صميمانه همراهی کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
در نشستی که روز چهارشنبه 22 مهر 94 با حضور دکتر اکبری ساری، رييس دانشکده بهداشت برگزار شد از دکتر ملک افضلی، استاد ممتاز بازنشسته دانشگاه با اهدای لوح يابود قدردانی به عمل آمد. همچنين لوحی مشتمل بر خلاصه ای از زندگينامه و افتخارات اين استاد ارجمند با همکاری روابط عمومی دانشگاه تهيه و در سالن گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی نصب شد. استاد دکتر حسين ملک افضلی به تقاضای خود چندی پيش به درجه بازنشستگی نايل آمد
۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر
- از سال 46 تا به حال دانشكده بهداشت، فارغ التحصيلان زيادي در تمامي مقاطع داده . پس خوب است كه يك بانك اطلاعات از فارغ التحصيلان اين دانشكده فراهم شود و با روش هايي كه امكان دارد، مشخص شود چه تجاربي دارند و در كجا مشغول به كار هستند و در كل امكان ارتباط با ايشان وجود داشته باشد. دنياي مجازي اين گونه ارتياطات را آسان كرده.
۱۳۹۲ سه شنبه ۳ ارديبهشت
دانشكده ما در بيماريابي فعال است و ما نياز به دانشجويان جوان داريم كه بيماريابي بكنند و نهايتا بعد از بيماريابي اساتيد مجرب بايد تشخيص درست را بدهند و مجموعه اينها سبب مي شود كه ما بتوانيم قضيه پيشگيري را مطرح كرده و بيماري را کنترل كنيم
۱۳۹۰ يکشنبه ۱۱ ارديبهشت
مي خواهم به دانشگاه علوم پزشكي تهران و جناب آقاي دكتر بهادي و ساير دست اندر كاران دفتر دانش آموختگان تبريك بگم . جاي اين دفتر در دانشگاه به عنوان قديمي ترين دانشگاه كشورودر دانشكده خالي بود.چون معمولا دانشگاه هاي بزرگ معولا در دنيا دفتر دانش آموختگان دارند و دانش آموختگان ارتباط تنگاتنگ با دفتر داشته و بسيار به سيستم مالي ،‌اجرايي، و علمي دانشگاهي كه در آن درس خواندند كمك مي كنند
۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۹ اسفند
باتوجه به اینکه اعضای بنیاد علمی جهانی دکتر یلدا در تاریخ مشخص شده جهت برگزاری کنگره دکتر یلدا نمی توانند به ایران سفر کنند این کنگره بنا به درخواست آنان به تعویق افتاد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۶ شهريور
دکتر میرزا حسینی در مراسم افتتاح اولین شعبه بین المللی دفترا رتباط با دانش آموختگان گفت برای من باعث افتحار است که به عنوان دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران به هموطنان ایرانی که فارغ التحصیل دانشگاه تهران و مقیم اروپا هستند خدمت نمایم.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور
موزه تاریخ علوم پزشکی عصر پنجشنبه نهم شهریور ماه 96 میزبان جمعی از دانش آموختگان ورودی 53 و 54 دانشکده پزشکی بود که برای سومین بار دورهم گردآمده و یاد ایام دوران جوانی را تازه می کردند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور
مراسم روپوش سفید و جشن دانشجویان ورودی 96 پردیس بین‌الملل دانشگاه با حضور رئيس دانشگاه برگزار شد
۱۳۹۶ جمعه ۳۱ شهريور
گفت‌وگو با مجریان اصلی فرآیندهای برگزیده در دهمین جشنواره شهید مطهری/ دکتر حسین قنبری
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ شهريور
دکتر نمازی: بازنشستگان سرمایه‌های دانشگاه هستند و تكريم آنها بايد در دانشگاه نهادينه شود
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور
 • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
 • وزارت بهداشت
 • دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • دانشکده بهداشت
 • دفتر ارتباط با دانش آموختگان