کانون دانش آموختگان ورودی 61 بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای
کانون دانش آموختگان ورودی های بهداشت 61 مامازند دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند
کانون دانش آموختگان ورودی های بهداشت 61 مامازند
دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند
دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند
دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند
دانش آموختگان بهداشت 61 مامازند
  • گردهمایی ورودی های بهداشت 61 مامازند
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
در آستانه ی برگزاری چهارمین سمینار تعهد حرفه ای در خدمات سلامت، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان با ارائه سخنانی مبنی بر رعایت تعهد حرفه ای به صورت عملی در ایام شیوع کرونا، بر ارائه خدمات بهتر و بیشتر در جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
مراسم نکوداشت مقام استاد دکتر مصطفی معین باحضور دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و جمعی از استادان پیشکسوت دانشگاه و مدیران مرکز طبی کودکان برگزار شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
دفتر ارتباط با دانش آموختگان، چهارمین سمینار (مجازی) علمی تعهد حرفه ای در خدمات سلامت را با همکاری ، دفتر تعهدحرفه ای دانشکده پزشکی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری با معرفی الگوهای عملی اخلاق و تعهدحرفه ای 14 و 15 اسفند سال جاری برگزار می کند.
۱۳۹۹ شنبه ۲ اسفند
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، در پیامی درگذشت دکتر جهانگیر رافت استاد پیشکسوت مجتمع و از پایه گذاران درمان سرطان را تسلیت گفت
۱۳۹۹ جمعه ۱۰ بهمن
در سالگرد ولادت 90 سالگی استاد عبدالحمید حسابی، از 60 سال تلاش و مجاهدت وی در راه علم و آموزش قدردانی شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۲ بهمن
دکتر بهادری و دکتر گتمیری رئیس و قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی جداگانه درگذشت علی اصغر هاشمیان قدیمی ترین عضو کتابخانه دانشکده پزشکی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۹ شنبه ۱۱ بهمن
با رای اعضای هیئت ممیزه دانشگاه، 11 عضو هیئت علمی به مرتبه استادی و 22 عضو هیئت علمی به مرتبه دانشیاری ارتقا پیدا کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
یست و ششمین دوره جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با حضور وزیر بهداشت برگزار شد و همچون دوره های پیشین دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش درخشید و توانست در «حوزه تحقیقات»، رتبه اول و در «حوزه فناوری سلامت» عنوان برگزیده را در بین دانشگاه های تیپ یک به دست آورد. همچنین مرکز تحقیقات غدد و متابولسیم دانشگاه در بخش مراکز تحقیقاتی، عنوان برگزیده را کسب کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۳ دي
در جلسه شورای دانشگاه و نشست مشترک هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها، راه‌اندازی 6 مرکز تحقیقات جدید، یک پژوهشکده، جذب یک استاد وابسته و اعطای پایه تشویقی هشت عضو هیئت علمی به تصویب رسید و از کتاب مسیرنمای مدیریت کووید 19، سایت جدید دانشگاه و جلد سوم کتاب چهل استاد رونمایی شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۷ دي
در این جلسه بر نقش مهم رسانه در آگاهی دادن به مردم و جامعه و طرح مصادیقی از تجلی تعهدحرفه ای در خدمات کادر درمان در بحث مقابله با کرونا تاکید شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ دي
در سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) از دکتر مینو محرز استاد عفونی و دکتر سیمین ناصری استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان بانوی سرآمد و از دکتر سارا هرسینی دستیار تخصصی بالینی پزشکی هسته‌ای به عنوان برگزیده بخش علوم پزشکی تجلیل شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۰ دي
در این جلسه فعالیت هایی که در زمینه انتخاب برگزیدگان مبنی بر معرفی آنها در وبینار تعهد حرفه ای سال 1399 انجام شده مورد بحث قرار گرفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
به مناسبت فرارسیدن روز پرستار، نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه با روسای بیمارستان‌ها و مدیران پرستاری، به‌منظور قدردانی از تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌های جامعه پرستاری برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
آیین بزرگداشت مقام اساتید و پیشکسوتان پرستاری و آغاز فعالیت بنیاد علمی فرهنگی پرستاری مداح و تقدیر از تلاش های ۷۰ ساله دکتر سادات سیدباقر مداح، مادر پرستاری نوین ایران دوشنبه اول دی ماه ۹۹ با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت در دانشکده پرستاری و مامایی تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ دي
مراسم وداع با استاد گرانقدر دکتر غلامحسین فلاحی، فوق تخصص گوارش و کبد کودکان و رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد کودکان دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه در مرکز طبی کودکان برگزار شد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
پیکرزنده یاد، دکترسید حبیب اله دشتی دانشیار برجسته گروه جراحی و بخش هپاتوبیلیاری و پیوند کبد مجتمع با حضور دکترعباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد رضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی و دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع شنبه 15 آذرماه 99 از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به سوی آرامگاه ابدی تشییع شد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی، درگذشت دو تن از استادان دانشگاه، استاد پیشکسوت دانشگاه دكتر غلامحسین فلاحی فوق تخصص بیماری های گواش و کبد کودکان و دکتر سیدحبیب اله دشتی جراح پیوند کبد بیمارستان امام را در پیامی تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ آذر
در نشست معاون درمان وزارت بهداشت، با روسای سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی مسائل مراکز درمانی و علل فوت بیماران بررسی شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
مراسم خوشامدگویی و معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده پرستاری و مامایی دوشنبه سوم آذرماه 99 در محیط اسکای روم برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
مراسم آشنایی دانشجویان جدید دانشکده بهداشت شنبه اول آذر 99 به صورت مجازی برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت استاد پیشکسوت گروه آیمنولوژی و آلرژی دانشگاه را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ آبان
رئیس دفتر ارتباط با دانش اموختگان دانشگاه، بر جذب کمک های مالی، آموزشی و فرهنگی دانش اموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در داخل و خارج کشور تاکید کرد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ آبان
دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه مراسم فارغ التحصیلی را برای دانشجویان مامایی با اهدای تندیس یادبود و هدیه برگزار کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
مراسم یادبود استاد فقید دکتر کاظم آملی با حضور خانواده استاد، جمعی از اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و با همراهی ریاست مجتمع برگزار شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۳ مهر
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت دکتر کاظم آملی فوق تخصص ریه و استاد برجسته گروه داخلی دانشگاه را به خانواده، جامعه دانشگاهی و دوستاران ایشان تسلیت گفت.
۱۳۹۹ جمعه ۱۸ مهر
در ادامه دیدارهای دانش آموختگان با استاد بهادری به منظور بهره مندی از خدمات مجدد اساتید بازنشسته به بخش های مختلف دانشگاه به خصوص حوزه دانشجویی، دکتر نخجوان و دکتر عباسی به دفتر دانش آموختگان آمدند و به بحث و گفت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۱ مهر
استاد دکتر مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در مراسم آغاز تحصیلی دانشکده پزشکی که به صورت مجازی برگزار شد ورود دانشجویان را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۱ مهر
این نمایندگان برای استفاده از تجریبات دفتر ارتباط با دانش آموختگان برای ایجاد شبکه ای مسنجم به منظور برقراری ارتباط با دانش آموختگان خود در جلسه ای با دکتر سیداحمدیان به گقت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه در پیامی درگذشت استاد گروه آموزشی ژنتیک دانشکده پزشکی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان در پیامی، درگذشت استادان پیشکسوت دانشگاه،دكتر محمدعلي عنصري متخصص گوش، حلق و بيني و دکتر سید مهدی جعفری پیشکسوت و متخصص جراحی دهان، فک و صورت را در پیامی تسلیت گفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
در ادامه دیدارهای دانش آموختگان با استاد بهادری به منظور کمک رسانی به بخش های مختلف دانشگاه به خصوص خوابگاه ها، دکتر قاسمی و دکتر صداقت به دفتر دانش آموختگان آمدند و در خصوص چگونگی کمک های خود به گفت و گو پرداختند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
در ادامه کمک های دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری برای رفع نیازها و مشکلات دانشگاه در حوزه های مختلف این بار 127 میلیون تومان از طرف دکتر خلیل علیزاده به این بنیاد اهدا شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و فناوری کشور با سخنرانی رئیس‌جمهور به‌صورت ویدئوکنفرانس به‌طور رسمی آغاز شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۵ شهريور
یک عضو هیأت علمی و دو تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز موسوم به نوبل ایرانی، 3 رتبه و جایزه کسب کردند.
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، در پیامی درگذشت مادر دکتر مرضیه وحید دستجردی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ شنبه ۲۲ شهريور
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا دوز (تعداد ویروس) و مدت زمان مواجهه با ابتلا به بیماری کووید-19 رابطه دارند) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ شهريور
در این دیدار بر تلاش اساتید پیشکسوت و بازنشسته برای جلب کمک های دانش آموختگان این دانشگاه در داخل و خارج کشور تاکید شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۴ شهريور
استاد مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، در پیامی درگذشت استاد فقید پیشکسوت هماتولوژی و انکولوژی دکتر نصرالله سیار را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ دوشنبه ۳ شهريور
مراسم نکوداشت روز پزشک و تجلیل از مدافعان سلامت پنجشنبه 30 مرداد 99 به صورت مجازي در برج میلاد برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان تاکید کرد، همه ی دانش آموختگان این دانشگاه باید برای رفع مشکلات دانشگاه به خصوص حوزه دانشجویی دست یاری دهند.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
باز هم روز نخست ماه آخر تابستان آمد تا به بهانه تولد حکیم و طبیب بزرگ بوعلی سینای عزیز یادی کنیم از پزشکان فداکار.
۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور
دکتر مهدخت پورمنصور پزشک متخصص میکروب شناسی و علوم آزمایشگاهی از فعالیت های در این انستیتو و همچنین روند تولید واکس ب ث ز در ایران سخن گفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
با آرا فراگیران، منتخبان دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۶ مرداد
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه راهنمای (پاسخ به پرسش آیا احتمال آلوده شدن جارو برقی منازل به ویروس کرونا وجود دارد) را منتشر کردند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ مرداد
آزمون پذيرش کارشناسي ارشد رشته هاي علوم پزشکي صبح روز پنجشنبه 23مرداد با حضور 524 داوطلب همزمان با سراسر کشور در حوزه دانشکده پزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
پس از چند مرحله تعویق در برگزاری آزمون، چهل و هفتمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجشنبه 16 مرداد ۹۹ با حضور 597 داوطلب، در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
در دویست و چهل و هشتمین نشست هیئت ممیزه دانشگاه، پرونده 26 عضو هیئت علمی مورد بررسی قرار گرفت و 8 عضو هیئت علمی به مرتبه استادی و 17 عضو هیئت علمی به مرتبه دانشیاری و یک عضو هیئت علمی به مرتبه استادیاری ارتقا پیدا کردند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
استاد گروه ویروس شناسی دانشکده بهداشت گفت: دانشکده بهداشت به محض تائید ورود ویروس کرونا در کشور، کیتهای تشخیص بیماری را سفارش داد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
ویدئوکنفرانس کمیته مشورتی علمی کووید 19، به‌صورت سراسری در کشور برگزار شد و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران با شرکت در این ویدئوکنفرانس، پس از شنیدن انتظارات وزیر بهداشت، در جریان تازه‌ترین اقدامات کشور قرار گرفتند.
۱۳۹۹ شنبه ۱۱ مرداد
دکتر محمد حسین پور غریب معاون دانشجویی دانشگاه در این دیدار گزارشی از فعالیتهای انجام شده در خوابگاه ها، کمک های خیرین و همچنین نیازهای ضروری دانشجویان گزارشی ارائه داد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ مرداد