دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
  • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ آبان
به همت ۴۵ دانشجو و فارغ التحصیل دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و تعدادی از ارادتمندان ساحت فرهنگ و اندیشه در روستای عبدالجبار در هفتاد کیلومتری شهرستان تبریز نزدیک شهر ورزقان دبستانی به نام مرحوم دکتر عباس شفیعی احداث و دبیرستانی به نام ایشان نامگذاری شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای تقویت فرهنگ تکریم از بزرگان علم و فرهنگ استان همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری را برگزار میکند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت دکتر کشتگر مايه مباهات وغرور علمي ایران را به جامعه ایران بخصوص جامععه پزشكي تسليت گفت.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
دکتر کریمی با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) از مصدومان منتقل شده به این بیمارستان عیادت و از نزدیک روند درمان آنها را بررسی کرد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان
تعدادی از مجروحان زلزله غرب کشور به بیمارستان سینا، شریعتی و مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) منتقل شدند و هچنین کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای یاری به مردم مناطق زلزله راهی این مناطق شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان
دکتر بهادری و مسئولان دفتر ارتباط با دانش آموختگان صبح روز دوشنبه 8 آبان با رئیس دانشگاه دیدار و در خصوص فعالیت های این دفتر به گفتگو نشستند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان
جمی از دانش آموختگان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران یک روز تعظیل خود را در موزه تاریخ علوم پزشکی در کنار یکدیگر سپری کردند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
موزه تاریخ علوم پزشکی ایران در تاریخ 20/7/96 میزبان جمعی دیگر از دانش آموختگان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
دومین گردهمایی دانش‌آموختگان مازندرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران روز جمعه 28 مهر ماه با حضور مسئولین کشوری و استانی و جمعی از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در شهر بابلسر برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
با حضور وزیر بهداشت مراسم تکریم رییس پیشین و معارفه رئیس جدید دانشگاه برگزار شد
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور ۱۵ مهر ۱۳۹۶ با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد.‌
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر
دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر عباسعلی کریمی را به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی تهران منصوب و از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر دکتر علی جعفریان قدردانی کرد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر
باتوجه به اینکه اعضای بنیاد علمی جهانی دکتر یلدا در تاریخ مشخص شده جهت برگزاری کنگره دکتر یلدا نمی توانند به ایران سفر کنند این کنگره بنا به درخواست آنان به تعویق افتاد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۶ شهريور
دکتر میرزا حسینی در مراسم افتتاح اولین شعبه بین المللی دفترا رتباط با دانش آموختگان گفت برای من باعث افتحار است که به عنوان دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران به هموطنان ایرانی که فارغ التحصیل دانشگاه تهران و مقیم اروپا هستند خدمت نمایم.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور
موزه تاریخ علوم پزشکی عصر پنجشنبه نهم شهریور ماه 96 میزبان جمعی از دانش آموختگان ورودی 53 و 54 دانشکده پزشکی بود که برای سومین بار دورهم گردآمده و یاد ایام دوران جوانی را تازه می کردند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور
قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان ابراز امیدواری کرد با استفاده از پتانسیل و مشارکت دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران مقیم اروپا بتوانیم شعبه بین المللی این دفتر در اروپا را به یکی از مراکز علمی و فرهنگی بزرگ تبدیل کنیم.
۱۳۹۶ سه شنبه ۷ شهريور
دکتر میرزاحسینی کی از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان به عنوان مدیر اولین شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگان منصوب شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۵ شهريور
عصر روز شنبه چهارم شهریور ماه 96 اولین شعبه بین المللی دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در کشور مجارستان و در شهر بوداپست افتتاح شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۵ شهريور
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان روز داروساز را به تمامی داروسازان بخصوص داروسازان دانش آموخته دانشکاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۶ يکشنبه ۵ شهريور
اولین شعبه اروپایی دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به نمایندگی کشور مجارستان در شهر بوداپست افتتاح می شود.
۱۳۹۶ شنبه ۴ شهريور
دکتر بهادری زادروز بوعلی سینا پزشک نامی ایران زمین و روز پزشک را به تمامی پزشکان متعهد کشور و دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ شهريور
گردهمایی جمعی از دانش آموختگان ورودی سال 61 دانشکده پزشکی که مقیم آمریکا هستند، برگزار شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد
دکتر لعبت گرانپایه دانش آموخته ورودی سال 1361 دانشکده پزشکی با انجام ۵۴ هزار ویزیت و ۱۵۰۰ جراحی رایگان در مناطق محروم، تاکید می‌کند که روحیه ازخودگذشتگی و نیکوکاری را از مادرش به ارث برده است.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد
با حضور رئیس و استادان پیشکسوت دانشگاه، اعضای خانواده و جمعی از دوستداران استاد علی‌اکبر سیاسی، مراسم تجلیل و گرامیداشت این استاد بزرگ دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير
ستاد مرکزی اجرایی انتخابات الکترونیک، به منظور تسهیل در امر انتخابات، مراحل شرکت در انتخابات الکترونیک را تشریح کرد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۰ تير
به همت دانشجویان کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی و با همکاری دفتر دانش آموختگان دانشگاه جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل این دانشکده با دکتر احمدیان دیدار کردند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۹ تير
عصر روز پنجشنبه 22 تیرماه 96 دانشکده پزشکی میزبان جمعی از شاگردان و دانشجویان سالهای گذشته خود بود. دانشجویانی که 27 مین سال ورود به عرصه پزشکی را در دانشکده پزشکی جشن گرفته و خاطرات آن دوران را با هم مرور کردند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این‌که اساس کار فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی تعهد حرفه‌ای است ، گفت: تعهد داریم منافع جامعه را به منافع خودمان الویت دهیم و همکارانی که از این تفکر فاصله گرفتند نتوانسته‌ اند وظیفه خود را انجام دهند.
۱۳۹۶ جمعه ۱۶ تير
رئیس جامعه جراحان ایران با تاکید بر این‌که بزرگترین دغدغه جامعه پزشکی کاهش درد بیماران است ، گفت: مردم ایران قدرشناس‌ترین مردم دنیا هستند و من این را به شخصه تجربه کرده‌ام.
۱۳۹۶ جمعه ۱۶ تير
ششمین جشن دانش‌آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور جمعی از نخبگان و صاحب نظران حوزه بهداشت و درمان برگزار و در این مراسم بر تلاش جدی در راستای تداوم ارتباط دانشگاه و فارغ‌التحصیلان تاکید شد.
۱۳۹۶ جمعه ۱۶ تير
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت حاج آقا نیری را به دکتر فاطمه نیری و دکتر مرضیه وحید دستجردی تسلیت گفت.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۴ تير
دکتر بهادری رئیس و دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت دکتر امیرحسین ملک حسینی فرزند گرامی دکتر علی ملک حسینی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۶ شنبه ۱۰ تير
دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت حاج سيدرضا نيري را به دکتر فاطمه نیری معاون امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) تسلیت گفت.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۱ تير
از علاقمندان و محققین دعوت می شود جهت ارایه مقاله در هشتمین کنگره تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی از طریق ایمیل و یا فرم ارسال مقاله در سایت اقدام نمایند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۳۱ مرداد
داوطلبینی که به هر دلیل موفق به ثبت نام جهت شرکت در ششمین جشن یکپارچه نشده اند میتوانند با مراجعه به دفتر ارتباط با دانش آموختگان و در صورت ظرفیت های باقیمانده نسبت به ثبت نام و دریافت لباس فارغ التحصیلی اقدام نمایند.
۱۳۹۶ جمعه ۱۹ خرداد
از داوطلبین شرکت در جشن یکپارچه جهت شرکت در مسابقه دانشجویی این مراسم دعوت بعمل می آید.
۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد
داوطلبینی که تا تاریخ 31/2/96 جهت شرکت در ششمین جشن یکپارچه ثبت نام کرده بودند از روز شنبه ششم خرداد ماه برای دریافت لباس به دفتر ارتباط با دانش آموختگان مراجعه نمایند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲ خرداد
مهلت ثبت نام داوطلبین دوره های دکترای تخصصی، pHd و دکترای فوق تخصصی تا تاریخ 31 خردادماه 96 ادامه دارد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ خرداد
با توجه به پایان مهلت ثبت نام شرکت کنندگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای عمومی، از داولبین جدید به صورت ذخیره ثبت نام می شود.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، درگذشت پدر گرانقدر دکتر سیدمنصور گتمیری را به ایشان تسلیت می گوید.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ ارديبهشت
لیست اسامی داوطلبان شرکت در ششمین جشن یکپارچه که تا پایان روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه ثبت نام کرده بودند اعلام شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ ارديبهشت
پانزدهمین دوره نکوداشت مقام شامخ اساتید با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رییس دانشگاه در ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ابن سینا دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ ارديبهشت
با حضور رئیس دانشگاه ساختمان 14 طبقه طرح توسعه بیمارستان سینا به نام استاد موسی زرگر و مرکز همایش‌های این بیمارستان به نام مرحوم پروفسور یحیی عدل نام‌گذاری شد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۶ ارديبهشت
متقاضیان شرکت در ششمین جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه سالجاری فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ ارديبهشت
با توجه به نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی، دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه برنامه های خود را برای برگزاری ششمین جشن یکپارچه آغاز کرد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ ارديبهشت
دکتر بهادری روز و هفته استاد را به تمامی استادان بزرگوار دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ ارديبهشت
نهمین و آخرین همایش از سری همایش‌های «پزشکی؛ این راه بی‌نهایت» با حضور دکتر علی جعفریان رئیس بخش پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران و با محوریت «هدفمندی؛ اتصال ایده به عمل» برگزار شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ ارديبهشت
آئین ویژه تجلیل از خدمات 60 ساله دکتر بهروز برومند،پدرنفرولوژی ایران -ازسوی بنیاد بخارا با حضور چهره های سرشناس علمی، پزشکی و سیاسی و بیماران این نفرولوژیست برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲ ارديبهشت
از سوی مجله بخارا به منظور تجلیل از شخصیت علمی دکتر بهروز برومند روز چهارشنیه 30/1/96 شب دکتر بهروز برومند برکزار می شود.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۴ فروردين
با تشكيل اولين جلسه هم انديشي با نمايندگان دانش آموختگان سال جاري، برگزاري ششمين جشن يكپارچه دانش آموختگان وارد مرحله اجرايي شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين