دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
  • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان فرارسیدن بهار و آغاز سال 1397 را به تمامی دانشگاهیان و بخصوص دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند
دکتر زرین دست گفت: برای یک معلم و استاد مشاهده موفقیت و پیشرفت شاگردش باعث لذت او می شود و دکتر رضایت این لذت را به من داد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۵ اسفند
دکتر رضایت استاد گروه فارماکولوژی دانشگاه گفت: امیدوارم خداوند کارهایی که انجام داده ام را از من بپذیرد و در ادامه راهی که باقی مانده است نیز مرا یاری نماید.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۴ اسفند
در مراسم تجلیل از خدمات دکتر رضایت بر انتقال تجریبات ارزنده اساتید الگو به دانشجویان تاکید شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۰ اسفند
متن سخنان استاد بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان که موفق به حضور در مراسم نکوداشت استاد عابدی نشده بود توسط دکتر گتمیری قائم مقام ایشان قرائت شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن
دکتر ناطق استاد پیشکسوت ویروس شناسی خطاب به دانشجویان جوان گفت: به ایرانی بودن خود افتخار کنید، در خدمت به کشور خود کوتاهی نکنید و خوب کار کردن تنها کمکی است که می توانید برای کشور ایرن انجام دهید.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن
دکتر مداح استاد پیشکسوت رشته پرستاری رضایت خدا را بهترین پاداش برای خدمت به مردم عنوان کرد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن
دکترحسابی گفت: در هر حرفه ای که خدمت می کنید در نظر بگیرید که اگر ایران نباشد ما نیستیم و در خاطرمان باشد که هر کاری که میکنیم برای ایران است.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
دکتر قوامی استاد پیشکسوت گروه کودکان بیمارستان بهرامی خدمت خالصه به مردم را از بهترین راه رضایت خداوند نام برد.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
دکتر مصفا استاد پیشکسوت دانشکده دندانپزشی بر پیابندی دانش آموختگان جوان به نکات مندرج در سوگندنامه پزشکی تاکید کرد.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
همزمان با سمینار سراسری آموزش تعهد حرفه‌ای در علوم پزشکی، از پنج استاد پیشکسوت الگوی اخلاق و تعهد حرفه‌ای در دومین جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تجلیل شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن
همزمان با سمینار سالانه انجمن جراحی پلاستیک با حضور جمعی از مسئولین و متخصصین جلاحی پلاستیک از سالها تلاش استاد پیشکسوت گروه جراحی پلاستیک دانشگاه تقدیر شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن
همزمان با سمینار سراسری آموزش تعهدحرفه ای در علوم پزشکی از برگزیدگان دومین جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تقدیر می شود
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ بهمن
مركز مطالعات و آموزش پزشكي تهران با همكاري شورای عالی اخلاق پزشکی سمینار سراسری آموزش تعهدحرفه ای در علوم پزشکی را روز 5 شنبه 26 بهمن ماه برگزار می کند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ بهمن
مراسم نکوداشت استاد پپیشکسوت جراحی پلاستیک استاد محمد عابدی پور روز 5 شنبه 12 بهمن 96 از ساعت 10:30 تا 12 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار می شود.
۱۳۹۶ دوشنبه ۹ بهمن
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران طی پیامی سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(ع) و روز پرستار را به تمامی پرستاران تبریک گفت.
۱۳۹۶ سه شنبه ۳ بهمن
دومین گردهمایی دانش آموختگان رشته زنان و زایمان بیمارستان میرزا کوچک خان و یاس با حضور دکتر مصطفی محقق، رئیس بیمارستان ياس و جمعی از مسئولان و اعضای هیئت علمی بیمارستان میرزا کوچک خان و یاس برگزار شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن
دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی رازی رتبه اول دانشگاه های تیپ یک را کسب کرد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
آئین معرفی و تجلیل از برگزیدگان حقیقی و حقوقی بیست و سومین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی امروز دوشنبه با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
جلسه آذرماه مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان به میزبانی دانشکده طب ایرانی در تاریخ 27/9/96 با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر گتمیری قائم مقام و دکتر سید احمدیان دبیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان و دکتر رضائی زاده رئیس دانشکده طب ایرانی و با همراهی مسئولین و نمایندگان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها و بیمارستانهای تابعه در دانشکده طب ایرانی برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲ دي
رییس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت دکتر افشین عبدی راد، دانش آموخته رشته تخصصی پاتولوژی دانشگاه را به خانواده محترم، همکاران و دوستداران این استاد فقید تسلیت گفت.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي
مدال افتخار آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان به پاس سال‌ها تلاش مؤثر و ارایه دستاورد مطالعاتی مهم در زمینه سرطان، به دکتر رضا ملک‌زاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اعطا شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي
در نشست نهایی هیات داوران نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا برگزیدگان حیطه‌های آموزشی، پژوهشی و خدمات ویژه انتخاب شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي
تیم فوتبال رومیزی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات ورزشی مناطق دهگانه وزارت بهداشت با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ دي
ه همت معاونت بین‌الملل دانشکده پزشکی و با همکاری معاونت فرهنگی دانشکده برنامه علمی و فرهنگی با محور «مرزهای دانش؛ از علم تا عمل» برگزار شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي
وزیر بهداشت در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر یلدا با بيان اينكه او يكي از برجسته‌ترین اساتيد دانشگاه علوم پزشكي تهران است، گفت: دکتر یلدا معتقد بودند، انسان در لباس مقدس پزشكي بايد به مردم بی‌دریغ عشق بورزد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي
مراسم تشییع پیکر مطهر استاد پیشکسوت دانشگاه و چهره ماندگار جامعه پزشکی کشور با حضور وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، رئیس سازمان نظام پزشکی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسولین وزارت بهداشت و سازمانهای وابسطه؛ استادان پیشکسوت جامعه پزشکی، دوستداران و شاگردان استاد یلدا با همرای خانواده استاد در بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي
درگذشت استاد فرهیخته و معلم علم و اخلاق را به خانواده محترم استاد، شاگردان و دوستداران استاد یلدا تسلیت عرض نموده وازخداوند منان برای این عزیز تازه سفرکرده علو درجات وبرای بازماندگان صبرجزیل آرزومندم
۱۳۹۶ جمعه ۱ دي
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه، از زحمات دکتر بیات قدردانی و حکم انتصاب دکتر رکن به عنوان رییس جدید دانشکده دندان پزشکی اعطا شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه، از زحمات دکتر چراغی قدردانی و حکم انتصاب دکتر نیکبخت به عنوان رییس جدید دانشکده پرستاری و مامایی اعطا شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
همزمان با بیست و ششمین کنگره سالیانه ارتوپدی، و به همت گروه ارتوپدی دانشگاه، دفتر ارتباط با دانش آموختگان و مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از زحمات و خدمات دکتر محمود معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر
دکتر معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی دانشگاه خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان را بزرگترین توشه خود در زندگی عنوان کرد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه، در حکمی دکتر محمدرضا هادیان را به سمت رییس دانشکده توان‌بخشی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر عطارباشی قدردانی کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر
دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه، در حکمی دکتر حسین رضایی زاده را به سمت رییس دانشکده طب ایرانی منصوب کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر
دکتر عباسعلی کریمی در حکمی دکتر علیرضا نیک‌بخت نصرآبادی را به سمت رییس دانشکده پرستاری و مامایی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر چراغی قدردانی کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر
موزه تاریخ علوم پزشکی در تاریخ 3/9/96 میزبان جمعی دیگر از دانش آموختگان دانشکده پزشکی بود.
۱۳۹۶ شنبه ۱۱ آذر
به همت ۴۵ دانشجو و فارغ التحصیل دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و تعدادی از ارادتمندان ساحت فرهنگ و اندیشه در روستای عبدالجبار در هفتاد کیلومتری شهرستان تبریز نزدیک شهر ورزقان دبستانی به نام مرحوم دکتر عباس شفیعی احداث و دبیرستانی به نام ایشان نامگذاری شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای تقویت فرهنگ تکریم از بزرگان علم و فرهنگ استان همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری را برگزار میکند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامی درگذشت دکتر کشتگر مايه مباهات وغرور علمي ایران را به جامعه ایران بخصوص جامععه پزشكي تسليت گفت.
۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
دکتر کریمی با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) از مصدومان منتقل شده به این بیمارستان عیادت و از نزدیک روند درمان آنها را بررسی کرد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان
تعدادی از مجروحان زلزله غرب کشور به بیمارستان سینا، شریعتی و مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) منتقل شدند و هچنین کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای یاری به مردم مناطق زلزله راهی این مناطق شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان
دکتر بهادری و مسئولان دفتر ارتباط با دانش آموختگان صبح روز دوشنبه 8 آبان با رئیس دانشگاه دیدار و در خصوص فعالیت های این دفتر به گفتگو نشستند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان
جمی از دانش آموختگان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران یک روز تعظیل خود را در موزه تاریخ علوم پزشکی در کنار یکدیگر سپری کردند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
موزه تاریخ علوم پزشکی ایران در تاریخ 20/7/96 میزبان جمعی دیگر از دانش آموختگان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
دومین گردهمایی دانش‌آموختگان مازندرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران روز جمعه 28 مهر ماه با حضور مسئولین کشوری و استانی و جمعی از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در شهر بابلسر برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
با حضور وزیر بهداشت مراسم تکریم رییس پیشین و معارفه رئیس جدید دانشگاه برگزار شد
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور ۱۵ مهر ۱۳۹۶ با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد.‌
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر
دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر عباسعلی کریمی را به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی تهران منصوب و از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر دکتر علی جعفریان قدردانی کرد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر
باتوجه به اینکه اعضای بنیاد علمی جهانی دکتر یلدا در تاریخ مشخص شده جهت برگزاری کنگره دکتر یلدا نمی توانند به ایران سفر کنند این کنگره بنا به درخواست آنان به تعویق افتاد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۶ شهريور
دکتر میرزا حسینی در مراسم افتتاح اولین شعبه بین المللی دفترا رتباط با دانش آموختگان گفت برای من باعث افتحار است که به عنوان دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران به هموطنان ایرانی که فارغ التحصیل دانشگاه تهران و مقیم اروپا هستند خدمت نمایم.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور