دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
دانشکده بهداشت
  • چهارمین جشن یکپارچه دانش آموختگان
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان طی پیامهایی جداگانه درگذشت پروفسور عیسی نواب استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی بیمارستان شریعتی و دکتر مرسم غریب دوست همسر رئیس بیمارستان شریعتی را به خانواده آن دو عزیز و بخصوص به جامعه پزشکی کشور تسلیت گفت.
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
رییس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت دکتر شکوه اقدس محامدی استاد پیشکسوت بیماریهای ریه دانشگاه را به همکاران، شاگردان و دوستداران این استاد فقید تسلیت گفت.
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
جلسه اردیبهشت ماه مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر گتمیری قائم مقام و و دکتر سید احمدیان دبیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان و با همراهی جمعی از مسئولین و نمایندگان دانشکده ها روز سه شنبه مورخ 25/2/97 در دفتر دانش آموختگان برگزار شد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
در نشست مشترک مسئولین دفتر ارتباط با دانش آموختگان و جمعی از مسئولین مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) موضوع تاسیس خانه استاد در این مرکز به تصویب رسید.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشکده پزشکی و موزه ملی تاریخ علوم پزشکی روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه 97 میزبان جمعی از دانش آموختگان ورودی 38 دانشکده پزشکی بود که برای دیدار دوباره و تجدید خاطرات دوران دانشجویی به گردهم آمده بودند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت
با توجه به همزمانی برگزاری جشن یکپارچه و آزمون کارشناسی ارشد دانشجویان علوم پزشکی، تاریخ برگزاری هفتمین جشن یکپارچه از 15 تیر ماه به تاریخ 22 تیرماه تغییر کرد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ ارديبهشت
سومین جلسه کمیته دانشجویی در ارتباط با فعالیت های دانشجویان در هفتمین جشن یکپارچه دانش آموختگان در تاریخ 17/2/97 در دفتر ارتباط با دانش آموختگان برگزار شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ ارديبهشت
متقاضیان شرکت در هفتمین جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه از تاریخ 20 اردیبهشت ماه لغایت 20 خردادماه سالجاری فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ ارديبهشت
جمعی از دانش آموختگان ورودی سال 67 پزشکی به مناسبت سی امین سال ورود به دانشکده پزشکی گردهم آمده و با حضور استادان پیشین خود لحظات با هم بودن را تکرار کردند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ ارديبهشت
استاد بهادری در جلسه دیدار صمیمی با جمعی از استادان پیشکسوت دانشگاه تاکید کرد عشق و علاقه استادان به دانشگاه کم نشده و نیاز به برنامه هایی برای حضور دوباره آنان در دانشگاه داریم.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت
مدال کمیته انجمن های ملی (CNS) در سال ۲۰۱۸ در طی کنگره جهانی پوکی استخوان، استئوآرتریت و بیماری‌های عضلانی اسکلتی در شهر کراکف لهستان به دکتر باقر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه و نائب رئیس کمیته ملی بیماری های غیرواگیر کشور اهدا شد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت
با تشكيل اولين جلسه هم انديشي با نمايندگان دانش آموختگان سال جاري، برگزاري هفتمين جشن يكپارچه دانش آموختگان وارد مرحله اجرايي شد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين
با توجه به نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی، دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه برنامه های خود را برای برگزاری هفتمین جشن یکپارچه آغاز کرد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين
وزیر بهداشت در پیامی رادیویی، فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت و تاکید کرد که طرح تحول سلامت با مدیریت بهتر و خطاهای کمتر ادامه پیدا می کند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۵ فروردين
رییس دانشگاه و اعضای هیات رییسه در نخستین دیدار نوروزی خود، میزبان وزیر بهداشت و خانواده صمیمی دانشگاه بودند و صمیمانه ترین تبریکات را به همکاران خود گفتند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ فروردين
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان فرارسیدن بهار و آغاز سال 1397 را به تمامی دانشگاهیان و بخصوص دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک گفت.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند
دکتر زرین دست گفت: برای یک معلم و استاد مشاهده موفقیت و پیشرفت شاگردش باعث لذت او می شود و دکتر رضایت این لذت را به من داد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۵ اسفند
دکتر رضایت استاد گروه فارماکولوژی دانشگاه گفت: امیدوارم خداوند کارهایی که انجام داده ام را از من بپذیرد و در ادامه راهی که باقی مانده است نیز مرا یاری نماید.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۴ اسفند
در مراسم تجلیل از خدمات دکتر رضایت بر انتقال تجریبات ارزنده اساتید الگو به دانشجویان تاکید شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۰ اسفند
متن سخنان استاد بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان که موفق به حضور در مراسم نکوداشت استاد عابدی نشده بود توسط دکتر گتمیری قائم مقام ایشان قرائت شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن
دکتر ناطق استاد پیشکسوت ویروس شناسی خطاب به دانشجویان جوان گفت: به ایرانی بودن خود افتخار کنید، در خدمت به کشور خود کوتاهی نکنید و خوب کار کردن تنها کمکی است که می توانید برای کشور ایرن انجام دهید.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن
دکتر مداح استاد پیشکسوت رشته پرستاری رضایت خدا را بهترین پاداش برای خدمت به مردم عنوان کرد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن
دکترحسابی گفت: در هر حرفه ای که خدمت می کنید در نظر بگیرید که اگر ایران نباشد ما نیستیم و در خاطرمان باشد که هر کاری که میکنیم برای ایران است.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
دکتر قوامی استاد پیشکسوت گروه کودکان بیمارستان بهرامی خدمت خالصه به مردم را از بهترین راه رضایت خداوند نام برد.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
دکتر مصفا استاد پیشکسوت دانشکده دندانپزشی بر پیابندی دانش آموختگان جوان به نکات مندرج در سوگندنامه پزشکی تاکید کرد.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن
همزمان با سمینار سراسری آموزش تعهد حرفه‌ای در علوم پزشکی، از پنج استاد پیشکسوت الگوی اخلاق و تعهد حرفه‌ای در دومین جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تجلیل شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن
همزمان با سمینار سالانه انجمن جراحی پلاستیک با حضور جمعی از مسئولین و متخصصین جلاحی پلاستیک از سالها تلاش استاد پیشکسوت گروه جراحی پلاستیک دانشگاه تقدیر شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن
همزمان با سمینار سراسری آموزش تعهدحرفه ای در علوم پزشکی از برگزیدگان دومین جشنواره بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تقدیر می شود
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ بهمن
مركز مطالعات و آموزش پزشكي تهران با همكاري شورای عالی اخلاق پزشکی سمینار سراسری آموزش تعهدحرفه ای در علوم پزشکی را روز 5 شنبه 26 بهمن ماه برگزار می کند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ بهمن
مراسم نکوداشت استاد پپیشکسوت جراحی پلاستیک استاد محمد عابدی پور روز 5 شنبه 12 بهمن 96 از ساعت 10:30 تا 12 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار می شود.
۱۳۹۶ دوشنبه ۹ بهمن
دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران طی پیامی سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(ع) و روز پرستار را به تمامی پرستاران تبریک گفت.
۱۳۹۶ سه شنبه ۳ بهمن
دومین گردهمایی دانش آموختگان رشته زنان و زایمان بیمارستان میرزا کوچک خان و یاس با حضور دکتر مصطفی محقق، رئیس بیمارستان ياس و جمعی از مسئولان و اعضای هیئت علمی بیمارستان میرزا کوچک خان و یاس برگزار شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن
دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی رازی رتبه اول دانشگاه های تیپ یک را کسب کرد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
آئین معرفی و تجلیل از برگزیدگان حقیقی و حقوقی بیست و سومین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی امروز دوشنبه با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
جلسه آذرماه مسئولین دفاتر ارتباط با دانش آموختگان به میزبانی دانشکده طب ایرانی در تاریخ 27/9/96 با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر گتمیری قائم مقام و دکتر سید احمدیان دبیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان و دکتر رضائی زاده رئیس دانشکده طب ایرانی و با همراهی مسئولین و نمایندگان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها و بیمارستانهای تابعه در دانشکده طب ایرانی برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲ دي
رییس دفتر ارتباط با دانش آموختگان درگذشت دکتر افشین عبدی راد، دانش آموخته رشته تخصصی پاتولوژی دانشگاه را به خانواده محترم، همکاران و دوستداران این استاد فقید تسلیت گفت.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي
مدال افتخار آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان به پاس سال‌ها تلاش مؤثر و ارایه دستاورد مطالعاتی مهم در زمینه سرطان، به دکتر رضا ملک‌زاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اعطا شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي
در نشست نهایی هیات داوران نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا برگزیدگان حیطه‌های آموزشی، پژوهشی و خدمات ویژه انتخاب شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي
تیم فوتبال رومیزی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات ورزشی مناطق دهگانه وزارت بهداشت با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ دي
ه همت معاونت بین‌الملل دانشکده پزشکی و با همکاری معاونت فرهنگی دانشکده برنامه علمی و فرهنگی با محور «مرزهای دانش؛ از علم تا عمل» برگزار شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي
وزیر بهداشت در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر یلدا با بيان اينكه او يكي از برجسته‌ترین اساتيد دانشگاه علوم پزشكي تهران است، گفت: دکتر یلدا معتقد بودند، انسان در لباس مقدس پزشكي بايد به مردم بی‌دریغ عشق بورزد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي
مراسم تشییع پیکر مطهر استاد پیشکسوت دانشگاه و چهره ماندگار جامعه پزشکی کشور با حضور وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، رئیس سازمان نظام پزشکی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسولین وزارت بهداشت و سازمانهای وابسطه؛ استادان پیشکسوت جامعه پزشکی، دوستداران و شاگردان استاد یلدا با همرای خانواده استاد در بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي
درگذشت استاد فرهیخته و معلم علم و اخلاق را به خانواده محترم استاد، شاگردان و دوستداران استاد یلدا تسلیت عرض نموده وازخداوند منان برای این عزیز تازه سفرکرده علو درجات وبرای بازماندگان صبرجزیل آرزومندم
۱۳۹۶ جمعه ۱ دي
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه، از زحمات دکتر بیات قدردانی و حکم انتصاب دکتر رکن به عنوان رییس جدید دانشکده دندان پزشکی اعطا شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه، از زحمات دکتر چراغی قدردانی و حکم انتصاب دکتر نیکبخت به عنوان رییس جدید دانشکده پرستاری و مامایی اعطا شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
همزمان با بیست و ششمین کنگره سالیانه ارتوپدی، و به همت گروه ارتوپدی دانشگاه، دفتر ارتباط با دانش آموختگان و مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از زحمات و خدمات دکتر محمود معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر
دکتر معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی دانشگاه خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان را بزرگترین توشه خود در زندگی عنوان کرد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه، در حکمی دکتر محمدرضا هادیان را به سمت رییس دانشکده توان‌بخشی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر عطارباشی قدردانی کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر
دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه، در حکمی دکتر حسین رضایی زاده را به سمت رییس دانشکده طب ایرانی منصوب کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر
دکتر عباسعلی کریمی در حکمی دکتر علیرضا نیک‌بخت نصرآبادی را به سمت رییس دانشکده پرستاری و مامایی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر چراغی قدردانی کرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر