پیام تسلیت رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پی در گذشت مرحوم استاد دکتر مسلم بهادری

دکتر محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی در گذشت مرحوم استاد دکتر مسلم بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان را تسلیت گفت.متن

متن پیام رئیس کل سازمان نظام پزشکی بدین شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاثر و تاسف خبر درگذشت استادی مسلم، پزشکی فرهیخته، رادمردی از تبار نیکان که عمر پربهای خویش را در راه آموزش و ارتقا علم و اخلاق صرف نمود جامعه پزشکی را عمیقا اندوهگین ساخت.
مرحوم استاد دکتر مسلم بهادری تا آخرین لحظات عمر پربرکتشان در ۹۶ سالگی همچنان دغدغه ی پزشکی کشور و اعتلای آن را داشت و به همین سبب نیز کانون فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد پرافتخار دکتربهادری را بنیان نهاد تا تعهد و اخلاق حرفه ای را بر بلندای دانش پزشکی استوار گرداند.
نهال طبابت ایران زمین به واسطه ی تلاش و کوشش های عالمانه و مجاهدانه ی بزرگمردانی چون ایشان اکنون به درخت تناوری تبدیل شده است و از استوانه های افتخار ایران در دنیا محسوب می شود.
جامعه پزشکی کشور امروز در فقدان مردی سوگوار است که  اسطوره توامان علم و اخلاق و مردم داری و دینمداری بود و عمر پربرکتشان چه در مسیر دانشگاهی و معلمی، چه در دوران مبارزات سیاسی قبل از انقلاب و چه در فعالیتهای اجتماعی سراسر آموزنده و رهنمای مشتاقان و شاگردانش میباشد. 
اگرچه رحلت آسمانی وی در ایام شهادت مولا و مقتدایش حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به سختی در باور می نشیند؛ اینجانب این مصیبت بزرگ را به خانواده، دوستان و ارادتمندان آن استاد برجسته و جامعه پزشکی و دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علودرجات، رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان بویژه فرزندان گرامی صبر و اجر مسالت دارم. 
دکتر محمد رئیس زاده
رییس کل سازمان نظام پزشکی
کلمات کلیدی