لغو همایش نکوداشت خیّرین و حامیان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای

لغو همايش نكوداشت خيّرين و حاميان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای

دکتر سیدمنصور گتمیری دبیر هفتمین آئین نکوداشت خیّرین و حامیان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای در پیامی از لغو این همایشبه ترتیب در 13 و 8 اسفند 98 خبر داد و تاکید کرد پس از گذشتن از این دوره مجددا همایش ها از سرگرفته می شود.

متن پیام به شرح زیر است،

همکاران عزیز
سلام
همانطور که مستحضرید طی روزهای اخیر مشخص شد که تعدادی از هموطنان محترم به ویروس کرونا آلوده و در تعدادی از آنان علایم نسبتاً شدید بیماری بروز نموده است. متاسفانه تعدادی از این بیماران نیز در اثر عوارض شدید بیماری فوت نموده اند.
مسئولین محترم حوزه ی سلامت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز مسئولین محترم دانشگاه تصمیماتی را در این خصوص به منظور پیشگیری از سرایت و توسعه ی بیماری اتخاذ نمود و اقداماتی را انجام داده اند. از جمله ی این تصمیمات و اقدامات، توصیه ی اکید به توقف تجمعات در فضاهای بسته و سرپوشیده منجمله برگزاری سمینارها و همایش هاست. لذا پس از مشورتهای متعدد با همکاران و صاحبنظران تصمیم بر این شد که برگزاری هفتمین آئین نکوداشت خیّرین و حامیان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای فعلاً تا اطلاع ثانوی متوقف شود.
ضمن تشکر از همه همکاران، اعم از  مسئولین محترم دانشگاه، اعضای ستاد مرکزی اجرایی، مسئولین و اعضای محترم کمیته های همایش ها، اعضای کمیته اجرایی و همه کسانی که با زحمات بسیار در طول چند ماه گذشته مقدمات برگزاری این همایش ها را با کیفیتی بسیار بالا فراهم نموده بودند اعلام می شود که برگزاری هفتمین آئین نکوداشت خیّرین و حامیان دانشگاه و چهارمین سمینار تعهد حرفه ای در موعد مقرر فبلی یعنی سیزدهم  و هشتم اسفندماه ١٣٩٨ برگزار نخواهند شد. طبیعی است که در اولین فرصت پس از طی شرایط ویژه ی کشور و کنترل بیماری کرونا همایش های فوق در تاریخی که متعاقباً اعلام می شود برگزار خواهند شد.
لطفاً به همه همکارانی که به نحوی اطلاع رسانی شده، خبر لغو برگزاری همایش ها نیز اطلاع داده و اطمینان حاصل شود که مدعوین محترم از توقف برنامه باخبر شده اند. مجدداً از زحمات بیدریغ شما سپاسگزارم.
                        
                           دکتر گتمیری
دبیر هفتمین آئین نکوداشت خیّرین و حامیان دانشگاه  

                             98/12/3

 

کلمات کلیدی